Jakie szlafroki ciążowe polecacie?

Postby Pacynka » Mon Nov 27, 2017 4:48 pm

Moja siostra niedawno trafiła do szpitala. I jestem w trakcie kompletowania wszystkich niezbędnych rzeczy w szpitalu. Wiem ze pewnie z kilka tygodni polezy wiec chciałabym żeby już jej większość rzeczy kupic. Jakie szlafroki ciążowe polecacie?
Pacynka

Postby WrednaRuda » Mon Nov 27, 2017 7:28 pm

Oczywiście musi być wygodny. Bo jednak prawda jest taka, ze w ciąży można być przewrażliwionym nie tylko na punkcie smakow i zapachow ale tez na punkcie materiałów. Moja bratowa w ciąży nie mogla nosic jeansów. A wcześniej niby je lubila.
WrednaRuda

Postby Wiosenka » Mon Nov 27, 2017 9:38 pm

Kazda kobieta inaczej reaguje na ciąze to wiadomo. Jednak trzeba pamietac ze we wszystkim musi być umiar. Wiadomo ze szlafroki ciążowe to najlepsze lużne lekko rozpinane bez dużej ilości guzików jakies proste kroje. Ale to nie maja być żadne worki pokutne jak co niektórzy myślą :P hehe
Wiosenka

Postby SilnaRopucha » Mon Nov 27, 2017 11:10 pm

A zajrzałaś już tutaj czy nie https://wyprawkowy.pl/szlafroki-494? Tutaj maja szlafroki Dobranocka. Dobrej jakości wygodne no i praktyczne masz z kieszeniami. Wiec jakiś nawet telefon czy inne drobne gadgety się zmieszczą. No i co ważne miekki material : )
SilnaRopucha

Postby bananiara » Tue Nov 28, 2017 2:07 am

Faktem jest ze material bardzo wpływa na to czy daną rzecz lubimy czy nie. Bo jednak to co jest szorstkie to w ciąży jeszcze bardziej staje się szorstkie. A szlafroki dla kobiet w ciąży muszą być naprawdę dobre wygodne bo inaczej to nie ma racji. Ale tam jak patrzyłam na te produkty które sa opisane wyżej to wydaja mi się to sensowne produkty no i jest w ogole sporo produktów pielęgnacyjnych dla dzieci fajnie jak witamina A, E jest albo nawet allantoina.
bananiara

Postby SilnaRopucha » Tue Nov 28, 2017 4:53 am

Tam sa delikatne produkty do pielęgnacji skóry niemowląt bobaski są szczególnie narażone na uszkodzenia itd. Bo skóra dopiero się buduje w zasadzie.
SilnaRopucha

Postby bananiara » Tue Nov 28, 2017 6:45 am

No a jak potem się szybko ucza jak male komputerki tak naprawdę hehe :P
bananiara

Postby SilnaRopucha » Tue Nov 28, 2017 8:35 am

W tym sklepei co dawałam linka tez sa zabawki interaktywne dla dzieci teraz sa popularne bardzo ale wg mnie warte swojej ceny na pewno.
SilnaRopucha

Return to Babskie sprawy