Szkolenie za sprzedaży – gdzie warto się udać?

Postby Pacynka » Tue Jan 03, 2017 1:45 am

Hejka. Interesują mnie szkolenia sprzedażowe. Sama zajmuję się sprzedażą i pracą z klientem i myślałam, że warto byłoby się dokształcić w tej kwestii, żeby po prostu dawać z siebie wszystko i mieć lepsze wyniki. Macie może jakąś sprawdzoną firmę? Ktoś robił już takie szkolenie i mógłby coś polecić od siebie?
Pacynka

Postby adik » Tue Jan 03, 2017 2:08 am

To fajnie, że dużo ludzi chce się teraz rozwijać w swoim zawodzie i poprawiać swoje kompetencje :) Jeśli chodzi o szkolenie sprzedaż to jedna z najczęściej poszukiwanych branż. Nic dziwnego, że jest tyle chętnych i ofert. Dobrze opisane i rozplanowane mają to tutaj: http://www.halibut.pl/szkolenia-sprzedazowe-i-z-obslugi-klienta/. Sam korzystałem z usług tej firmy i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony.
adik

Postby teolog » Tue Jan 03, 2017 4:22 am

Rzeczywiście, też bardzo dobrze wspominam współpracę z nimi. Halibut to zespół prawdziwych profesjonalistów, którzy zawsze potrafią stanąć na wysokości zadania. Nie ma co się oszukiwać – jak szkolenie, to tylko z fachowcami! W przeciwnym razie, choćbyś się nie wiem jak starała, niewiele z tego wyjdzie. Taka prawda.
teolog

Postby duszyczka » Tue Jan 03, 2017 6:40 am

Kurczę, nie widziałam wcześniej tej firmy. Skoro polecacie, to na pewno do nich zadzwonię. Tylko powiedzcie, pomogą mi, jak jestem w ogóle dosyć zielona w temacie? Tzn. pracuję już jakiś czas, ale wymaga to ode mnie wiele wysiłku itd.
duszyczka

Postby adik » Tue Jan 03, 2017 9:10 am

Myślę, że spokojnie. Niby czego mieliby się wystraszyć? Im większe wyzwanie, tym lepsza satysfakcja po ukończeniu szkolenia :)
adik

Postby Maverick » Tue Jan 03, 2017 11:15 am

W ten sposób o tym nie myślałam! Dzięki. Na pewno spróbuję.
Maverick

Return to Sprzedam