Znacie jakiś sprawdzony preparat na zmarszczki i oczyszczania skóry?

Postby krateczka » Thu Oct 12, 2017 3:05 am

Pytanie skierowane głównie do kobiet bo wy będziecie wiedzieć więcej w tym temacie. Szukam dwóch rzeczy, jakiegoś dobrego kremu na zmarszczki pod oczami oraz czegoś silnego do oczyszczania skóry twarzy. Co macie w swojej kosmetyczce?
krateczka

Postby cyklistka » Thu Oct 12, 2017 4:25 am

Wysłałam ci link do pewnej strony na pw. Jest to zestaw kosmetyków dla kuracji alternatywnej właśnie na zmarszczki itp. Produkty nie są dostępne w żadnym sklepie a można je zamówić tylko przez internet. Mimo to naprawdę warto :)
cyklistka

Postby WrednaRuda » Thu Oct 12, 2017 4:55 am

Jeżeli chodzi o zmarszczki to polecam sprawdzić ci kremy avene. Miałam coś takiego jak to http://www.apteka-internetowa-24.pl/avene-ystheal-krem-przeciwzmarszczkowy-wokol-oczu-i-ust-15ml.html i bardzo dobrze radził sobie nawet z głębszymi zmarszczkami. Ogólnie produkty tej marki mają realne działanie :)
WrednaRuda

Postby Wiosenka » Thu Oct 12, 2017 5:41 am

Koleżanka wyżej dobrze radzi. Stosowałam już kilka rzeczy od tego producenta i wszystkie kremy i żele naprawdę świetnie sobie radzą ze skórą. Najlepsze jest że efekt jest stały a nie tylko na chwilę jak w przypadku innych.
Wiosenka

Postby SilnaRopucha » Thu Oct 12, 2017 8:01 am

I tej samej marki polecam żel bo również dobrze działa. Możesz zobaczyć go również na http://www.apteka-internetowa-24.pl/avene-cleanance-zel-oczyszczajacy-200-ml.html. Fajnie by było gdyby były jeszcze jakieś promocje żeby kupić krem i żel w jednym ;)
SilnaRopucha

Postby DonaldDuck » Thu Oct 12, 2017 8:34 am

Ostatnio na tej stronie szukałem informacji o lekach na temat zapalenia ucha i na stronie http://www.apteka-internetowa-24.pl/category/bez-recepty-przeziebienie-i-grypa-zapalenie-ucha znalazłem szczegółowe informacje prawie o wszystkim. Warto poczytać zanim ktoś kupi :)
DonaldDuck

Postby krateczka » Thu Oct 12, 2017 9:31 am

Już któraś osoba mówi mi o tej marce więc muszę w końcu sprawdzić czy to faktycznie tak działa!
krateczka

Return to Offtopic