Kto wie jak działają feromony męskie?

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Tue Sep 19, 2017 5:39 pm

Z natury jestem nieśmiały i jak idę gdzieś z kumplami to do nich lepią się dziewczyny w pubie a ja w końcu zawsze zostaję sam. Odstraszam je tą nieśmiałością czy co? Już sam nie wiem co robić. Jak dobrze pójdzie to do konca życia będę sam. Zastanawiałem się, czy nie kupić feromonów, podobno są jak magnes na dziewczyny. O co w tym chodzi, oświećcie mnie.
pingwin_wietrzy_iglo

Postby Qlop » Tue Sep 19, 2017 7:52 pm

Próbowałeś może wypić coś wcześniej dla kurażu? Zwykle jest się wtedy śmielszym.
Qlop

Postby adik » Tue Sep 19, 2017 9:27 pm

Przecież pisze, że był w pubie, to chyba mineralnej nie pił. Feromony męskie to dobry pomysł, bo według mnie działają dwuaspektowo. Rzeczywiście przyciągają płeć przeciwną (choć nie tylko), ale także dodają pewności siebie. Jest to substancja w pełni naturalna, którą każdy z nas wydziela, jednak ponieważ obecne prowadzimy taki a nie inny tryb życia, jej wytwarzanie znacznie się osłabiło. Najlepiej kupić je wraz z perfumami, a dostaniesz je tu: https://intymnosc.pl/pl/64-feromony-dla-niego w bardzo rozsądnej cenie.
adik

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Tue Sep 19, 2017 9:40 pm

Pamietasz może ich nazwę? nie chcę kupic czegoś innego.
pingwin_wietrzy_iglo

Postby BlackSword » Wed Sep 20, 2017 12:11 am

Drogeria Intymnosc.pl oferuje wiele rodzajów feromonów dla panów ale ja najbardziej lubię Love and Desire i Pheromone Excellence. Są to chyba dwie najbardziej efektywne marki, do tego w bardzo niskich cenach. Na innych stronach widziałem dużo wyższe ceny.
BlackSword

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Wed Sep 20, 2017 12:23 am

Bardzo ci dziękuję, mam nadzieję, że będą skuteczne.
pingwin_wietrzy_iglo

Postby Matador » Wed Sep 20, 2017 2:01 am

Hej panowie. Skoro tak sobie tu rozmawiacie o trudnościach w nawiązywaniu kontaktów męsko – damskich to może któryś wie, czy mogę gdzieś dostać jakiś specyfik na wydłużenie członka, bo to mój największy problem odkąd zacząłem się interesować dziewczynami.
Matador

Postby BlackSword » Wed Sep 20, 2017 2:33 am

No właśnie ten sklep, o którym wcześniej wspomniałem ma takie rzeczy. Poza kremami, żelami i tabletkami mają także pompki i extendery, które mężczyźni z powodzeniem stosują do powiększania penisa. Wpisz nazwę sklepu i w zakładkach wszystko znajdziesz.
BlackSword

Postby Matador » Wed Sep 20, 2017 4:40 am

Ale jest jeszcze inny problem. Nie mieszkam sam i nie chcę, żeby ktokolwiek wiedzial co kupiłem. Wiesz jacy są inni faceci. Zaraz zaczną sobie z ciebie stroic niewybredne zarty. Można to jakoś tak załatwić, żeby nikt nie wiedział?
Matador

Postby BlackSword » Wed Sep 20, 2017 5:50 am

Możesz wynająć na poczcie skrytkę pocztową, możesz się umówić z kurierem na mieście, sposobów jest wiele. Nie martw się, wszystko będzie tak zapakowane, że nikt się nie domyśli.
BlackSword

Next

Return to Offtopic