Jaki internetowy sklep rehabilitacyjny polecacie?

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Mon Sep 11, 2017 11:40 pm

Witam, może znacie jakieś sklepy internetowe w których można dostać stabilizator kolana? Byłem w kilku aptekach w mojej okolicy i tylko jedna może spraowdzić mi go na zamówienie, ale babka poradziła żeby poszukać w necie. Już grzebałem co nieco, ale może ktoś z was kupował, a to zawsze bardziej sprawdzone info.
pingwin_wietrzy_iglo

Postby spryciula » Tue Sep 12, 2017 1:36 am

A jakiego stabilizatora szukasz, bo jest kilka rodzajów.. Doprecyzuj o co dokładnie chodzi lub opisz dolegliwość.
spryciula

Postby DonaldDuck » Tue Sep 12, 2017 3:00 am

Dokładnie tak jak napisała koleżanka wyżej. Jest kilka rodzajów stabilizatorów stawu kolanowego, mamy stabilizatory miękkie, twarde lub dla sportowców. Ja akurat po zabiegu opracyjnym miałem zalecenie żeby usztywniać mój staw ortezą twardą, która gwarantowała ograniczony zakres ruchów. Kupowałem właśnie przez internetowy sklep rehabilitacyjny bo pasowała mi i cena i jakość. Jak coś to ofertę możesz sprawdzić na stronie https://www.ortomedyczny.pl/, ale jak doprecyzujesz jaki uraz ci dolega, to łatwiej byłoby ci coś doradzić.
DonaldDuck

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Tue Sep 12, 2017 3:31 am

potrzebny mi dokładnie miękki stabilizator kolana cena jest w tym przypadku dla mnie ogromnie ważna, ponieważ dysponuję ograniczonym budżetem, ale też chcę kupić coś co mi posłuży. Znalazłem na stronie https://www.ortomedyczny.pl/ortezy-na-kolano-stabilizatory-opaski-c-5_2.html ortezę która spełniała by moje oczekiwania, chodzi dokładnie o orteze z szynami bocznymi i silikonowym wzmocnieniem rzepki, bo odezwała się u mnie stara kontuzja łękotki a pracę mam chodzącą więc pod koniec dnia już nie daję rady, a chirurg zalecił mi własnie usztywnienie kolana, skoro nie mogę go za natto oszczędzać.
pingwin_wietrzy_iglo

Postby Maverick » Tue Sep 12, 2017 5:37 am

Nie wiem czy przy łękotce jest sens usztywniać kolano, może weź parę dni wolnego i po sprawie, w końcu jak trochę poleżysz to samo przejdzie.
Maverick

Postby WrednaRuda » Tue Sep 12, 2017 7:46 am

Nie wiem czy jest sens wogule kupowac miękkie stabilizatory, moim zdaniem organizm lekkie urazy powinien leczyć samodzielnie, nie raz się słyszy że takie bodźce z zewnątrz tylko rozleniwiają organizm przed samowyleczeniem.
WrednaRuda

Return to Offtopic