Czy wiecie gdzie w internecie kupię modlitewnik fatimski? Jaki sklep?

Postby WrednaRuda » Mon Sep 04, 2017 1:35 am

Witam wszystkich wiernych. Potrzebuję kupić dużą ilość modlitewników fatimskich a właściwie śpiewników. Wiecie może jakie wydawnictwo ma coś takiego w swojej ofercie i gdzie będzie najlepsza cena?
WrednaRuda

Postby Pacynka » Mon Sep 04, 2017 4:29 am

W sklepie stacjonarnym nikt ci raczej super ceny na to nie da ale w internecie jak najbardziej. Jaka dokładnie ilość cię interesuje? Możesz jeszcze zobaczyć na takich portalach jak allegro to może tam coś zajdziesz w dobrej cenie.
Pacynka

Postby Qlop » Mon Sep 04, 2017 7:08 am

Kupowałem modlitewnik fatimski na stronie jednego wydawnictwa. Możesz sobie wejść na http://wydawnictwojut.pl/produkty/modlitewniki/spiewnik-fatimski/ i tam sprawdzić czy dalej jest w ofercie. Znajdziesz tam też dużo więcej tego rodzaju książeczek do modlitw ale także takich dla dzieci :)
Qlop

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Mon Sep 04, 2017 8:23 am

W szkole moich dzieci uczą z katechizmów z tego wydawnictwa. Bardzo fajnie jest wszystko zobrazowane i dzięki temu dzieli lepiej przyswajają wiedzę i mają więcej chęci żeby się uczyć ;)
pingwin_wietrzy_iglo

Postby WrednaRuda » Mon Sep 04, 2017 8:36 am

Dokładnie czegoś takiego szukałam. Zastanawia mnie tylko czy będzie tam taka ilość jak mnie aktualnie interesuje. No nic, napiszę do ich i się dowiem bo od was już i tak sporo się dowiedziałam.
WrednaRuda

Postby duszyczka » Mon Sep 04, 2017 8:49 am

Wydaje mi się że nawet jeżeli teraz na stanie nie będzie takiej ilości to nie powinno być problemu żeby to dodrukować. Musisz się kontaktować osobiście to na pewno dowiesz się o szczegółach :)
duszyczka

Return to Offtopic