Sklep internetowy z eleganckimi meblami do biura? Znacie coś dobrego?

Postby spryciula » Thu Aug 17, 2017 1:25 am

Ostatnio moja firma bardzo poszła do przodu i w moim biurze często przyjmuję ważnych dla mnie klientów. Chciała bym żeby to biuro wyglądało profesjonalnie ale i elegancko. Myślałam nad stylem kolonialnym. Znacie może sklepy internetowe gdzie znajdę takie meble?
spryciula

Postby Pacynka » Thu Aug 17, 2017 4:18 am

Wydaje mi się że strona mebleramadan.pl oferują taki rodzaj mebli i do domu i do biura ale to musiała byś już sama sprawdzić czy o coś takiego ci chodzi. Ogólnie taki styl jest bardzo fajny ale to raczej trzeba brać pod uwagę remont biura ;)
Pacynka

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Thu Aug 17, 2017 4:54 am

Kupowałem na ich stronie meble do biura i jest bardzo dużo eleganckich rzeczy. Wejdź sobie na http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze/Meble-biurowe?page=2 i tam zobacz. Mam jeden z tych regałów u siebie więc mogę ci wysłać zdjęcia ;) Zobaczysz sobie jak to w rzeczywistości wygląda.
pingwin_wietrzy_iglo

Postby SilnaRopucha » Thu Aug 17, 2017 7:12 am

Widzę że koleżanka chyba czytała ostatnie wydanie domatora :P Z tego co mi się wydaje to tam ostatnio było coś o stylu kolonialnym i faktycznie, te aranżacje które były w gazecie robiły niesamowite wrażenie. Jak bym miała tyle pieniędzy żeby to kupić to sama bym tak zrobiła.
SilnaRopucha

Postby DonaldDuck » Thu Aug 17, 2017 7:54 am

Na stronie http://mebleramadan.pl/meble-pracownicze masz nie tylko meble pracownicze do biura ale także dla gastronomii albo do sali konferencyjnej. Zastanawiałem się jak by wyglądał taki lokal z tymi meblami. Chętnie zjadł bym obiad w takiej restauracji :D
DonaldDuck

Postby spryciula » Thu Aug 17, 2017 8:32 am

Co do remontu to taki jest plan chociaż z tego co czytałam o tym stylu to nawet specjalnie dużo nie będę musiała u mnie zmieniać. W grę wchodzi tylko odświeżenie podłogi i pomalowanie ścian. Zastanawiam się jeszcze nad zatrudnieniem architekta żeby zrobił mi jakiś projekt.
spryciula

Postby DonaldDuck » Thu Aug 17, 2017 9:31 am

Czyli to już takie plany na grubo? Jeżeli chcesz to mam znajomego który robi taki projekty i jest wielbicielem stylizacji z dalekiego wschodu więc mógłby zrobić dla ciebie coś konkretnego :) W razie czego to pisz do mnie na priv, dam ci do niego namiary.
DonaldDuck

Return to Offtopic