Jakie sportowe atrakcje na eventy proponujecie?

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Wed Jul 26, 2017 9:04 pm

Witam. Organizacja eventu firmowego trwa a ja jestem odpowiedzialny za atrakcje sportowe. Nigdy w życiu nie zajmowałem się czymś takim, dlatego liczę, że znajdzie się tu ktoś, kto podrzuci mi kilka ciekawych pomysłów. W ramach integracji, poprawienia stosunkow interpersonalnych w firmie oraz wzmocnienia relacji z kontrahentami, prezes naszej firmy wymyslil, ze zorganizujemy cos a la piknik firmowy, trwający całą niedziele, od 9 do 20. Każdy odpowiedzialny jest za organizacje czegos innego, ja w poniedzialek mam przyjść do pracy z glowa peelna pomyslow dotyczących atrakcji sportowych na owy piknik. Poki co nic nie przychodzi mi do glowy, dlatego proszę, pomóżcie!
pingwin_wietrzy_iglo

Postby Qlop » Wed Jul 26, 2017 11:29 pm

Witaj, można zorganizować jakies konkursy dla dzieci i dla dorosłych, na przykład wyścigi, gry zespołowe...
Qlop

Postby teolog » Wed Jul 26, 2017 11:53 pm

Atrakcje typu trampoliny, waterball, zorbingball są bardzo fajne. Byłem kiedyś na imprezie, gdzie była wlasnie konkurencja z zorbingball – super sp[rawa, ubaw po pachy. Brali w tej konkurencji udział rodzice i dzieci.
teolog

Postby DonaldDuck » Thu Jul 27, 2017 2:52 am

Jest taki facet – Dawid Pajor football freestyler, który przyjezdza na różne inmrezy, z tego co wiem na imprezy firmowe również daje pokaz trikow piłkarskich. Bardzo fajna atrakcja na wszelkiego rodzaju imprezy i eventy. Chlopak dobiera odpowiednia muzyke, ubior i choreografie do atmosfery imprezy. Jest naprawdę profesjonalny w tym, co robi, pozdrawiam!
DonaldDuck

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Thu Jul 27, 2017 5:39 am

a powiedzcie mi proszę, na czym polega ten pokaz??
pingwin_wietrzy_iglo

Postby DonaldDuck » Thu Jul 27, 2017 8:07 am

Są to takie sportowe atrakcje na eventy i imprezy polegające na akrobacjach z piłką. Jest do tego ułożona choreografia, scenariusz tematycznie pasujący do imprezy. Po pokazie ochotnicy mogą wyprobowac swoich zdolności lub odbyc krotka lekcje akrobacji z piłką. Jest to fajna, ciekawa atrakcja, coś innego niż wszystkie oklepane konkurencje na eventach. Podaje link do stronki - http://dawidpajor.com/oferta/pokazy-eventy-sportowe/– znajdziesz tu potrzebne info na ten temat. Pozdrawiam
DonaldDuck

Postby Maverick » Thu Jul 27, 2017 8:51 am

Byłem kiedyś na pokazie takich akrobacji z piłką, ogląda się nbardzo przyjemnie i pokaz cieszyl się bardzo dużym zainteresowaniem. Na pewno spodoba się uczestnikom eventu ;)
Maverick

Return to Offtopic