Szukam pakowarki do opakowań zbiorczych z nadrukiem.

Postby Pacynka » Mon Jun 26, 2017 12:34 am

Ostatnio widziałam w internecie, że można zakupić maszynę która pakuje w folię termokurczliwą z nadrukiem. To co mam w zakładzie jest już dość stare i przyszedł czas na wymianę. Może doradzicie mi kogoś kto oferuje takie maszyny bo dawno nic takiego nie kupowałam i nie jestem w temacie :)
Pacynka

Postby BlackSword » Mon Jun 26, 2017 2:37 am

No jest to bardzo popularne już od dłuższego czasu. Zobacz duże firmy produkujące napoje, oni korzystają często z takie rozwiązania bo to dodatkowa reklama a produkt jest jeszcze bardziej widoczny na półkach. Masz link do strony na pw. Ta firma oferuje takie rozwiązania :)
BlackSword

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Mon Jun 26, 2017 2:51 am

Jak sobie przypomnę o jakiej firmie mówił mi znajomy to postaram się wrzucić link. On sam korzysta z takiej maszyny pakującej w folię i bardzo sobie chwali od kiedy w pełni zautomatyzował proces. Wszystko zależy też od twoich potrzeb bo gotowych maszyn jest kilka rodzai. Inaczej pakuje się napoje, inaczej produkty na tackach a jeszcze inaczej metalowe opakowania :)
pingwin_wietrzy_iglo

Postby Pacynka » Mon Jun 26, 2017 5:41 am

Z tym to już myślę że sobie poradzę sama. Kwestia tylko jaka firma na dzień dzisiejszy oferuje coś solidnego i w dobrej cenie. Nie problem wydać na maszynę do pakowania sporo pieniędzy żeby się tylko potem niepotrzebnie denerwować.
Pacynka

Postby Maverick » Mon Jun 26, 2017 7:57 am

Ja współpracowałem z firmą z okolic Kielc. Jeżeli interesuje cię jakaś solidna pakowarka to wejdź na maszynypablo.pl/pakowanie-w-folie-termokurczliwa/pakowarki-do-folii-w-postaci-tasmy/. Nie będę się specjalnie o nich rozpisywał bo firma już wyrobiła sobie markę. Skontaktuj się z nimi a oni dobiorą odpowiednie rozwiązanie pod twoje oczekiwania.
Maverick

Return to Offtopic