Cel moich poszukiwań: indywidualni trenerzy na terenie Krakowa i okolic.

Postby Qlop » Wed May 31, 2017 4:57 am

Ostatnio moja dziewczyna zainspirowała mnie do zdrowego stylu życia. Na razie ćwiczy amatorsko, choć chciałaby zasięgnąć porady trenera personalnego i ćwiczyć wraz z nim. Chcemy zrobić to razem. Czy znacie trenera w Krakowie, który podejmie się ułożenia planu ćwiczeń dla pary?
Qlop

Postby krateczka » Wed May 31, 2017 6:57 am

Jasne że tak, są nawet specjalne karnety dla par! Na pewno jest taniej, niż gdybyście mieli oddzielnie zapisywać się na zajęcia.
krateczka

Cel moich poszukiwań: indywidualni trenerzy na terenie Krako

Postby spryciula » Wed May 31, 2017 8:00 am

Też kiedyś ćwiczyłam amatorsko, a teraz treningi to duża część mojego życia. Indywidualni trenerzy na terenie Krakowa i okolic to coś, czego szukasz? Na stronie: studiosynergy.pl/trenerzy/ znajdziesz zestawienie najlepszych, wykwalifikowanych trenerów, którzy nie tylko ustalą dla Ciebie optymalny plan treningowy, ale także służą pomocą w kwestii zdrowego stylu życia ogółem. Tutaj liczą się nie tylko ćwiczenia, ale też sposób odżywiania.
spryciula

Postby Qlop » Wed May 31, 2017 10:28 am

Dziękuję bardzo! Widzę, że ci trenerzy mają rekomendacje od osób, o których dotychczas słyszałem jedynie w radiu czy telewizji. Wow, moja ukochana będzie zachwycona. Pewnie wybierzemy na trenera mężczyznę, bo Hania bywa czasem zazdrośnicą ;). Dzięki!
Qlop

Return to Offtopic