Jakiego rodzaju dodatkowe zajęcia edukacyjne dla dzieci odbywają się w przedszkolu?

Jakiego rodzaju dodatkowe zajęcia edukacyjne dla dzieci odbywają się w przedszkolu?

Postby WrednaRuda » Thu May 04, 2017 12:19 am

Słyszałam, że w sporo przedszkoli w naszym kraju nie ogranicza się tylko i wyłącznie do oferty edukacyjnej stworzonej tylko przez te przedszkola. Coraz więcej placówek decyduje się podobno na wspomaganie zewnętrznymi firmami. Na jakie zajęcia edukacyjne w tej formie można liczyć, bo chciałbym coś pokazać nauczycielce w miejscowym przedszkolu, która jak na razie twierdzi, że nic nie może sama znaleźć.
WrednaRuda

Postby Pacynka » Thu May 04, 2017 2:33 am

Oj coś mi się wydaje, że nie może znaleźć, bo po prostu nie szuka. Z tego mi wiadomo to dla dzieci jest mnóstwo propozycji, które są związane z zarówno z ich motoryką, jak i kształtowaniem różnego rodzaju postaw życiowych. Wiem, że dziecoom tego rodzaju zajęcia bardzo odpowiadają, bo przyciągają kolorem i kształtami.
Pacynka

Postby WrednaRuda » Thu May 04, 2017 3:47 am

No tak, ale co to są za zajęcia, jakieś przykłady podaj czy podajcie, bo naprwdę nie miałam jeszcze okazji uczestniczyć w tego rodzaju wydarzeniach.
WrednaRuda

Jakiego rodzaju dodatkowe zajęcia edukacyjne dla dzieci odby

Postby Pacynka » Thu May 04, 2017 5:15 am

Z reguły są to zajęcia, która wspomagają rozwój manualny. Zobacz tutaj warsztatykreatywnaedukacja.pl/warsztaty/, jakie zajęcia edukacyjne dla dzieci można sobie zapewnić. Akurat w tym przypadku jest to bardzo szerokie spektrum, które związane jest z konkretnym czasem, jak i zainteresowaniami dzieci.
Pacynka

Postby adik » Thu May 04, 2017 5:47 am

Jeśli mogę się dołączyć do dyskusji to muszę powiedzieć, że miałem ostatnio przyjemność z dziećmi brać udział w warsztatach tworzenia świec, które były organizowane przez wspomnianą firmę. Jak się okazało, jeszcze nigdy nie miałem okazji uczestniczyć w czymś takim, więc i ja byłem zadowolony i dziecie. Z niecierpliwością czekamy na jakiś inny warsztat.
adik

Jakiego rodzaju dodatkowe zajęcia edukacyjne dla dzieci odby

Postby Maverick » Thu May 04, 2017 7:00 am

Ja polecam zaglądać do oferty firmy warsztatykreatywnaedukacja.pl, która reprezentuje profesjonalne podejście do klienta, w tym przypadku dzieci. Odpowiednie animacje sprawiają, że nawet dorosły człowiek może się w końcu poczuć jak dzicko, a oto przecież w głównej mierze chodzi. Oferta wspomnanego wykonawcy jest rewelacyjna.
Maverick

Return to Offtopic