Zbieram pomysły na naklejki na lodówkę magnetyczne

Postby bananiara » Mon Mar 27, 2017 3:49 am

Widzieliście kiedyś może takie maty magnetyczne, którymi można zakryć cały front lodówki? Ja się natknęłam na coś takiego ostatnio na parapetówce u znajomych i chociaż akurat ich naklejka była wybitnie brzydka, to tak zasadniczo sam pomysł uważam za bardzo fajny i myślę nad takim właśnie urozmaiceniem swojej kuchni (na razie jest jeszcze w budowie, także mi sie na spieszy). Macie jakieś ładne u siebie albo widzieliście gdzieś? Podrzućcie pomysły!
bananiara

Postby duszyczka » Mon Mar 27, 2017 4:47 am

Ja mam na serio super naklejkę na lodówce. To jest taki górski pejzaż z wodospadem utrzymany w takiej brązowo-szarej kolorystyce. Do mojej kuchni pasuje perfekcyjnie, bo mam ciemne blaty. piekarnik itp, a podłogę i ściany śnieżnobiałe. Połączenie jak dla mnie w bardzo nowoczesnym stylu no i ta lodówka przyciąga wzrok.
duszyczka

Postby SilnaRopucha » Mon Mar 27, 2017 7:03 am

Jesli chodzi o to gdzie widziałam ładne, to po prostu w sklepie, gdzie właśnie mam zamiar zamówić. Jeszcze się nie zdecydowałam, ale największy wybór ciekawych wzorów jest chyba na http://naklejkomania.eu/62-maty-na-lodowke. To taki mój patent - naklejki magnetyczne na lodówkę są idealnym sposobem na zmianę wystroju kuchni o 180 stopni za niewielkie pieniądze
SilnaRopucha

Postby Wiosenka » Mon Mar 27, 2017 8:12 am

Moja siostra ma fajną, ze spadającymi jakby z nieba owocami. Spojrzałam z ciekawości w link i Naklejkomania ma bardzo podobne maty magnetyczne, mi się rzuciły w oczy na bank truskawki i pomarańcze. Mega odświeża wnętrze!
Wiosenka

Postby krateczka » Mon Mar 27, 2017 9:57 am

Znaczy ja tez lubię takie dekoracje, ale pamiętaj, żeby nie przesadzić. Jak jest zbyt kolorowo to oczopląsu można dostać. 2-3 kolory albo odcienie szarości to jest najlepszy wybór
krateczka

Return to Offtopic