Page 1 of 1

Niedroga i solidna czopiarka – co wybrać?

PostPosted: Thu Feb 23, 2017 3:32 am
by WrednaRuda
Musze zamówić solidną czopiarkę w dobrej cenie do nowej firmy którą założyłam z partnerem. Co wybrać żeby nie wydać zbyt dużo i cieszyć się niezawodną i porządną maszyną? Prośba jest pilna wiec bede wdzieczna za szybkie odpowidzi.

Niedroga i solidna czopiarka – co wybrać?

PostPosted: Thu Feb 23, 2017 5:07 am
by teolog
Polecam zacząć od MTM Maszyny Tomasz Glajcar. Dostaniesz tam każdą maszynę jakiej możesz potrzebować, wszystkie w dobrych cenach i oczywiście znanych producentów. W razie czego – co się mam nadzieje nie zdarzy – jest też serwis wiec idzie wszystko załatwić w jednej firmie. Jak chcesz to chetnie pomoge wybrac konkretny model ale musisz opisać jakie masz wymagania i co bedziecie dokladnie z nia robic.

Niedroga i solidna czopiarka – co wybrać?

PostPosted: Thu Feb 23, 2017 5:21 am
by Wiosenka
Tak jak pisze kolega, jesli interesuja cie porzadnej jakości czopiarki to ten sklep bedzie najbardziej odpowiedni. Zamawiałam tam kilka maszyn, część używanych i naprawdę jestem szczerze zadowolona bo kłopotów nie sprawiają, a jak czasem słyszę od znajomych ile kosztują naprawy, albo jak długie przestoje wynikają nawet z drobnych awarii to aż się gorąco robi. Jakbyś miał problem ze znalezieniem to wstawię bezpośredni link - mtm-maszyny.pl/pl/98-czopiarki. Do wyboru do koloru jak widać :)

Niedroga i solidna czopiarka – co wybrać?

PostPosted: Thu Feb 23, 2017 7:52 am
by WrednaRuda
Dosłownie. Link jak najbardziej się przydał bo znalazłam sobie sama firme ale z czopiarkami był juz problem. Pozostaje mi tylko podziękować za pomoc i zamknąć temat.