Deski tarasowe – okolice Świebodzina

Postby Kali » Fri Oct 21, 2016 1:26 am

Witam wszystkich bardzo serdecznie! Chciałbym zakupić deski tarasowe, do jak się bardzo łatwo domyślić, projektu swojego nowego tarasu ;) myślałem, że te deski, które mi zostały po remoncie stykną, ale jednak firma, która ze mną współpracuje uznała, ze lepiej kupić nowe deski. Także jak coś to czekam na Wasze nowe rekomendacje ;)
Kali

Postby teolog » Fri Oct 21, 2016 4:22 am

Ja kupiłem deski tarasowe w Świebodzinie i jestem z nich bardzo zadowolony ;) szczerze mówiąc, to ta firma jest super wyposazonai śmiało będziesz w stanie kupić tak naprawdę każdy rodzaj desek ;) także jak Cię to interesuje, to napisz do nich smiało i sprawdź sobie ich ofertę ;)
teolog

Postby Qlop » Fri Oct 21, 2016 6:35 am

Ja też znakomite opinie słyszałem o firmie Grupa Ecco ;) widać, że to jest bardzo dobra firma ;) przejrzałem sobie ich ofertę i te deski, które mają w ofercie naprawdę bardzo fajnie się prezentują ;) także ja tez, jak tylko będę miał jakiś nowy projekt stolarski, to się do nich zgłoszę ;)
Qlop

Postby Matador » Fri Oct 21, 2016 8:46 am

Szkoda, że nie weidziałem o tej firmie wcześniej.. bo na pewno bym się zgłosił do nich, po taki zestaw desek właśnie. No ale cóż, będę wiedział na przyszłość jak coś!
Matador

Return to Offtopic