Szukam dobrego obozu kitesurfingowego

Postby BlackSword » Mon Oct 03, 2016 8:00 am

Dzień dobry, mój syn bardzo chce jechać na obóz kitesurfingowy. Namówił już na to swoją matkę, która jest panikarą i zazwyczaj wszystkiego mu zabrania. Warunek mojej żony jest taki, że ja mam znaleźć dla niego dobry obóz. Najlepiej, żeby był to obóz zagraniczny. Może ktoś z Państwa mógłby mi coś polecić?
BlackSword

Postby Carla » Mon Oct 03, 2016 9:56 am

Mój syn jeździ na obozy z polską szkołą kitesurfingu we Włoszech i jest bardzo zadowolony. Tutaj znajdzie Pan wszystkie informacje: kitestation.pl/ o organizowanych przez nich obozach. Myślę, że na taki obóz Pana żona powinna się spokojnie zgodzić. Ja na początku też miałam wątpliwości, ale teraz kiedy widzę jak mój syn śmiga, myślę, że dobrze jest powstrzymać swoje lęki i pozwolić dziecku realizować swoje pasje.
Carla

Postby Kali » Mon Oct 03, 2016 10:47 am

My z żoną także wysyłamy w tym roku syna pierwszy raz na obóz kitesurfingowy i również myślimy o Włochach, także super, że Pani podesłała ten adres. Zapoznałem się z ofertą obozów kitestation.pl/obozy-kitesurfingowe-za-granica/ i uważam, że jest bardzo ciekawa. Może i my skorzystamy. Dziękuję!
Kali

Postby BlackSword » Mon Oct 03, 2016 11:41 am

Bardzo dziękuję Pani za informację. Zawsze to lepiej wysłać dziecko na sprawdzony obóz, żeby się mniej denerwować. Pozdrawiam!
BlackSword

Return to Sport