Czy można przeprowadzać ćwiczenia na łóżku rehabilitacyjnym?

Postby mario » Tue Jan 10, 2017 12:00 am

Czy orientujecie się, czy łóżka rehabilitacyjne mają jakieś określone limity wagowe. Generalnie chodzi o to, żeby przeprowadzac na nim konkretne ćwiczenia ruchowe, a kilku pacjentów, jakimi się opiekuje to raczej potężne osoby powyżej 150 kilogramów wagi. Nie chciałbym żeby komuś coś się stało.
mario

Postby adik » Tue Jan 10, 2017 2:20 am

To faktycznie duże osoby. Łóźka są przystosowane do cięższych nawet osób, bo nigdy nie wiadomo na kogo się trafi, jeśli chodzi o służbę zdrowia. Sam jestem dużym facetem i korzystałem z takiego łóżka po operacji kolana. Właśnie na czymś takim robili mi rehabilitacje :)
adik

Postby bananiara » Tue Jan 10, 2017 4:13 am

150 kilogramów to na takie łóżka żaden limit :) Ćwiczenia nawet te generujące ruchu samego łóżka można wykonywać. Stabilna całość zdecydowanie pomaga w wykonywaniu ćwiczeń.
bananiara

Postby mario » Tue Jan 10, 2017 4:54 am

Ekstra wiadomość, już jestem spokojniejszy :) A gdzie można kupić takie cacka?
mario

Postby duszyczka » Tue Jan 10, 2017 7:07 am

Sprawdzonych dostawców jest niewielu. Zdecydwoawnie polecam firmę, która łóżko rehabilitacyjne zaprojektowała i wykonała. Znaleźć tą ofertę można tutaj http://wyposazenieszpitali.pl/produkty/rehabilitacja/. Robią wiele ciekawych rzeczy dla szpitali i dla osób prywatnych.
duszyczka

Postby teolog » Tue Jan 10, 2017 9:47 am

Bardzo dobre jest połączenie tradycyjnych funkcji z tym, że jest to łozko o różnyc przeznaczeniu. Wszystko dzięki elektronice. Jeśli chcecie więcej produktów to znajdziecie je tutaj http://wyposazenieszpitali.pl/ polecam.
teolog

Return to Pomoc w sprawach wszelakich