Page 1 of 1

Którą firme polecicie do zrobienia pikniku firmowego?

PostPosted: Thu Dec 15, 2016 7:19 am
by bananiara
Kochani potrzebna mi szybkie polecenie sprawdzonej firmy organizującej pikniki firmowe. Nie mam szczególnych preferencji co do organizacji, zdaję się tu w zupelnosci na pomysly ludzi znajacych sie na tym lepiej niz ja. Bede wdzieczna za odpowiedzi, pozdrawiam serdecznie.

Którą firme polecicie do zrobienia pikniku firmowego?

PostPosted: Thu Dec 15, 2016 8:08 am
by Maverick
Bez dwóch zdań polecam ich - inspiro-event.pl/. Moja firma zajmuje się sprzedażą wiec bardzo duzy nacisk kladziemy na motywacje i porzadnie zorganizowane bankiety, konferencje i rozdania nagród. Firma zrobi Ci profesjonalny piknik ze wszystkimi atrakcjami i zabawami dla pracowników, który na pewno zapamiętają na długo :). Pozdrawiam i wszystkiego dobrego!

Którą firme polecicie do zrobienia pikniku firmowego?

PostPosted: Thu Dec 15, 2016 10:23 am
by Wiosenka
Cześc, byłam kiedyś na organizowanej przez nich imprezie integracyjnej i wróciłam z pozytywnymi wrażeniami. Ludzie naprawde sie zgrali i dobrze poznali a trwało to krócej niż jeden dzień pracy. Nie lubię takich masowych imprez ale w tym wypadku uważam to za dobrze spedzony czas. Słyszałam nawet ze namiawiaja szefa na zorganizowanie kolejnej takiej imprezy i ucieszyłabym się gdyby się zgodził :P