Page 1 of 1

Zdrada – detektyw potrzebny na już!

PostPosted: Wed Dec 14, 2016 12:21 am
by WrednaRuda
Witam. Tak wiem, mam problem, przyznaję się. Mąż mnie zdradza i nie wiem już co mam robić. Chce mi się wyć, załamałam się, bo myślałam, że jestem dla niego wszystkim. A jednak kto inny jest. Moje koleżanki nie raz widywały go z inną na mieście, w restauracji, w parku..nawet jak wchodził do hotelu.. Sama się dziwiłam po co facet, który mieszka we Warszawie przychodzi do hotelu w tym samym mieście. Potrzebuję dowodów, by móc rozwiązać tą sprawę. A więc potrzebny mi spec od śledzenia. Chciałabym, abyście podzielili się namiarem, jeśli też już korzystaliście. Bardzo mi tym pomożecie.

Zdrada – detektyw potrzebny na już!

PostPosted: Wed Dec 14, 2016 1:27 am
by bananiara
Witaj. to przykre. Ale niestety wiem co to za uczucie. Ta niepewność, ta arogancja ze strony faceta i ten jego uśmiech, najbardziej drażnią. Nie korzystałam niestety z usług detektywa, ale gdybym wtedy wiedziała, też bym skorzystała. W sądzie przy sprawie rozwodowej nie poszło tak łatwo, bo wszystkiego się wyparł, a nie miałam dowodów i świadków, chociaż wiedziałam że miał inną.

Zdrada – detektyw potrzebny na już!

PostPosted: Wed Dec 14, 2016 3:05 am
by Kali
Nie tylko faceci zdradzają, wy panie także się od tego nie migacie. Nie ma co generalizować. Zatrudnij dobrego śledczego i niech zbiera dowody. Będzie bolało, ale potem będzie ci lżej przy rozprawach sądowych.

Zdrada – detektyw potrzebny na już!

PostPosted: Wed Dec 14, 2016 6:02 am
by adik
racja, baby tez zdradzają

Zdrada – detektyw potrzebny na już!

PostPosted: Wed Dec 14, 2016 7:38 am
by duszyczka
Cześć. Najlepszy jest ktoś kto ma w tym obycie, dlatego polecam ci dobrego detektywa od zdrady i spraw związanych z tym. Daję ci namiar na stronę internetową tej agencji detektywipl.pl/uslugi/rozwody.html. Moja kuzynka też przechodziła przez zdradę męża, tam pomogli jej uzbierać twarde dowody orzekające o jego winie, co było kluczowe na sprawie rozwodowej.

Zdrada – detektyw potrzebny na już!

PostPosted: Wed Dec 14, 2016 8:31 am
by WrednaRuda
Dzięki, sprawdzę to.