Page 1 of 1

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 2:33 am
by bananiara
Za parę miesięcy wychodzę za mojego ukochanego Skarba :* I mamy taki problem że nie potrafimy się zdecydować na żadnego fotografa. Nie ukrywamy że ślub będzie dla nas bardzo ważnym dniem i chcemy żeby wszystko było idealnie. Konkurencja jest spora i jakoś ciężko wybrać...

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 4:00 am
by pingwin_wietrzy_iglo
Znam ten problem bo z moją drugą połówką chyba właśnie z tym mieliśmy największy problem. Jednak zdjęcia to jest dość delikatna sfera i bardzo łatwo o rozczarowanie. A przecież tego dnia się nie da powtórzyć i pokazać lepiej.

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 5:59 am
by BlackSword
I właśnie dlatego trzeba sięgać po speców a nie jakichś Januszy. Jest na przykład znakomity fotograf ślubny Filip Dawid w Krakowie i ma bardzo dużo zleceń. Kumpel miał go na swoim ślubie, potem zobaczyłem efekt w postaci gotowych zdjęć i byłem pod ogromnym wrażeniem.

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 6:49 am
by SilnaRopucha
Zgadzam się z przedmówcą, bardzo łatwo zaangażować człowieka z którego usług nie będziemy zadowoleni. Niestety często jest tak że na zdjęciach ze ślubów i na filmowaniu wesel chcą sobie dorobić kompletni amatorzy.

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 8:16 am
by Matador
Bardzo dobrze wspominam swój ślub i wesele, w zasadzie pod każdym względem. Fotografa też mieliśmy świetnego. Do tych zdjęć z żonką często wracamy bo to jednak ważny kawałek z historii naszego wspólnego życia. Już 12 lat...

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 8:26 am
by DonaldDuck
Zazdroszczę Wam tych wspomnień bo sam jestem póki co kawalerem. Ale mam nadzieję że i do mnie los się uśmiechnie i spotkam tę odpowiednią kobietę. Wtedy na pewno zadbam o to żeby zdjęcia były idealne.

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 9:38 am
by marysia
Kraków jest naprawdę bogaty w fajnych fotografów, tylko trzeba troszkę poszperać. Wiem że to bywa żmudne ale sama żałowałabym gdyby fotki na moim ślubie robił ktoś z przypadku. To zbyt ważny dzień żeby mieć z niego ładnych obrazków.

Piękne sesje ślubne – kto robi?

PostPosted: Thu Dec 01, 2016 10:44 am
by Pacynka
Nie miałam ze swoim ślubem problemu bo mój brat jest świetnym fotografem i w ramach prezentu zafundował nam ślubną sesję plenerową w Krakowie i całą resztę. Generalnie takich zdjęć nie robi ale dla siostry zrobił wyjątek :)