Problem z napisaniem pracy - pomysły, rady?

Postby SilnaRopucha » Sun Nov 27, 2016 11:47 pm

Hej. Mam problem ze zbliżającym się dyplomem. Jestem na II stopniu studiów i muszę oddać jakiegoś magistra, a nie bardzo mi idzie. Niby coś tam mam, ale na pewno nie dam rady sama tego skończyć. Co zrobić w takiej sytuacji? Odłożyć go na za rok?
SilnaRopucha

Postby Wiosenka » Mon Nov 28, 2016 2:33 am

Ja bym nie radziła. Pomyśl, mogłabyś już skończyć studia, zacząć pracę i normalne życie, a tak ciągle wisieć nad tobą będą chmury zwane magisterką. Nie warto się tak męczyć. Jak już ci serio nie idzie to może znajdź jakieś ogłoszenia pisanie prac magisterskich czy coś takiego. Może znajdzie się ktoś, kto ci pomoże dokończyć to co zaczęłaś.
Wiosenka

Postby WrednaRuda » Mon Nov 28, 2016 3:08 am

Serio nie rób tego. Ja sama byłam w podobnej sytuacji, ale nie że nie szło mi pisanie mgr tylko mi się nie chciało. Z roku wyszły 3 lata i teraz żałuję.
WrednaRuda

Postby Maverick » Mon Nov 28, 2016 4:44 am

Ja jestem na etapie doktoratu, ale też mi nie idzie. Wstyd, ale co poradzić.
Maverick

Postby Wiosenka » Mon Nov 28, 2016 5:57 am

To może kolego też jakaś firma? Wiem, że ceny prac doktorskich mogą różnić się od tych magisterskich, ale to już sprawdź sam bo ja sobie ręki uciąć nie dam. Po prostu słyszałam, że takie prace też piszą i ludzie są nawet zadowoleni.
Wiosenka

Postby Maverick » Mon Nov 28, 2016 8:22 am

Dzięki, poszukam, a koleżance od wątku polecam stronę http://e-praca-dyplomowa.pl/rodzaje-prac/praca-licencjacka/ na pewno znajdziesz jakąś pomoc dla siebie. Kuzynka była zadowolona i chyba nawet się nieźle obroniła.
Maverick

Postby SilnaRopucha » Mon Nov 28, 2016 9:57 am

Dzięki za podpowiedzi. Kolego dzięki za link, ale jestem już stopień wyżej, więc się nie przyda :) Poszukam czegoś, przewertuje Internet i coś pewnie znajdę i nie zrobię roku przerwy tak jak mówicie. Nie chce być wieczną studentką :)
SilnaRopucha

Return to Pomoc w sprawach wszelakich