Jak poprawić jakość swojego życia seksualnego?

Postby Carla » Thu Nov 10, 2016 2:29 am

mam troche wstydliwy problem.;) ale na forum wszyscy są anonimowi i jakos tak latwiej się uzewnętrznić. Bardzo kocham swojego męża, jest naprawdę świetnym człowiekiem. Uwielbiam jego poczucie humoru, inteligencję, lubię spędzać z nim czas. Ale kiedy idziemy do łóżka… nie jest najlepiej. Czy może ktoś ma podobny problem? Jak temu zaradzić? Da się…?
Carla

Postby Pacynka » Thu Nov 10, 2016 3:49 am

wiesz, jest wiele powodów, dla których może nie być najlepiej.:) czasami partnerzy są dla siebie bardziej jak przyjaciele, nie pociągają się fizycznie. I to błąd. Na który trzeba uważać chyba już wtedy jak się z kimś wiąże… ale jeśli to nie to i chodzi o coś innego, może problem jest bardziej techniczny? Na przykład dotyczy jego penisa? Mówi się, że rozmiar nie ma znaczenia, ale ja jednak wcale nie byłabym tego taka pewna. W ogóle próbowałaś z nim o tym rozmawiać?:)
Pacynka

Postby Carla » Thu Nov 10, 2016 4:29 am

nie próbowałam, wstydzę się. To mogłoby go jakoś urazić, prawda? A z wyglądu bardzo mi się podoba, jest moim ideałem. Zawsze podobali mi się tacy faceci. Wysoki, ciemne włosy, ciemne oczy…:) więc może ten problem rzeczywiście bardziej „techniczny”…
Carla

Postby WrednaRuda » Thu Nov 10, 2016 6:37 am

myślę, że partnerzy nie powinni się bać rozmowy o tego rodzaju problemach. Bo przecież są ze blisko, dzieją swoje życie, emocje… no i czego tu się wstydzić? On pewnie też odczuwa, że coś jest nie tak i też nie przyzna. A rozwiązanie może być proste. Chociażby takie tabletki na powiększenie penisa – to naprawdę nie boli, wystarczy zauważyć problem i zdecydować się, by coś z nim zrobić.:)
WrednaRuda

Postby Pacynka » Thu Nov 10, 2016 7:07 am

właśnie. Nie rozumiem czemu partnerzy nie rozmawiają ze sobą o takich ważnych sprawach. Więcej zaufania i odwagi.;) życie seksualne jest jednak bardzo ważne i jeśli w porę nie zrobicie czegoś, by je poprawić, może być wam później ciężko. Pojawią się jakieś drażliwe uwagi, kłótnie, napięcie. Kompletnie niepotrzebnie.
Pacynka

Postby Carla » Thu Nov 10, 2016 8:36 am

może macie rację. Porozmawiam z nim o tym i zobaczymy czy zdecyduje się na jakieś tabletki…;)
Carla

Return to Pomoc w sprawach wszelakich