Inwestycja w reklamę

Inwestycja w reklamę

Postby marysia » Thu Oct 20, 2016 5:02 am

Zastanawiam się, czy warto inwestować w nadruki na foliach towarowych. Sprzedaje rózne towary, ale już czas, żeby wyglądało to bardziej oficjalnie i po prostu lepiej. Mam nadzieje, że uda mi się zwiększyć obrót. Pomyślałam o reklamie na opakowaniach, ale czy to się sprawdza, napiszcie proszę czy jest szansa na większy obrót.
marysia

Inwestycja w reklamę

Postby cyklistka » Thu Oct 20, 2016 5:56 am

Jeśli taka metoda nie byłaby skuteczna to na pewno nikt by jej nie oferował. A może inaczej nikt by jej nie stosował. A przecież firm, które reklamuja się również na opakowaniach jest mnóstwo, więc i metoda jest bardzo skuteczna. Sama stosuje i wiem, że w końcowym rozrachunku to się opłaca.
cyklistka

Inwestycja w reklamę

Postby Qlop » Thu Oct 20, 2016 6:10 am

Dbanie o wizerunek firmy trzeba zaczynać od podstaw i co do tego nie ma żadnych wątpliwości. Zacząłem stosować nadruki na materiałach reklamowych i opakowaniach i firma stała się bardziej rozpoznawalna. Zrobiłem krótka ankiete i wyszło, że odbiór mnie jako sprzedającego bardzo się polepszył.
Qlop

Inwestycja w reklamę

Postby marysia » Thu Oct 20, 2016 8:17 am

To dobra wiadomość, bo decyzja o tym, żeby to zrobic generalnie jest podjęta pozostało jedynie pytanie czy to się sprawdzi. Popytałam tez w swoim środowisku i te osoby też potwierdziły zależnośc reklamy i nadruków na rękawach foliowych do pakowania na wzrost sprzedaży. Tak wiec nie mam się chyba nad czym dalej zastanawiać.
marysia

Inwestycja w reklamę

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Thu Oct 20, 2016 8:54 am

Dokładnie nie masz :))) Dobra reklama ma zawsze wartość dodatnią, więc nie ma tutaj żadnych haczyków. Ja akurat stosuje zadrukowane koperty foliowe wopak i wiem, że i tak zbyt późno się na nie zdecydowałem. Trzeba było to zrobić wczesniej, jak mi radzili konkurenci :)
pingwin_wietrzy_iglo

Inwestycja w reklamę

Postby krateczka » Thu Oct 20, 2016 11:01 am

Znajdź dobrą firmę, która wykonuje takie produkty i działaj. To pomaga…
krateczka

Return to Pomoc w sprawach wszelakich