Zabrudzona wykładzina – sposoby czyszczenia

Postby Pacynka » Thu Oct 20, 2016 3:23 am

Dzień dobry wszystkim użytkownikom. Od niedawna wpadłam na pomysł, aby przeprać swoją wykładzinę. Wprowadziliśmy się z mężem po innych lokatorach, którzy dość niechlujnie korzystali z mieszkania. Mnie taki stan nie odpowiada. Czy macie może jakieś patenty na skuteczne spranie plam? Proszę o konkretne odpowiedzi.
Pacynka

Postby krateczka » Thu Oct 20, 2016 4:19 am

Cześć. Ja spieram takie plamy proszkiem, z dodatkiem płynu do mycia naczyń, jeśli są to tłuste plamy. Poradziłabym ci mimo wszystko wyszukać jakąś firmę. Czyszczenie wykładziny w Poznaniu oferuje wiele firm, wiec powinnaś coś znaleźć. Doskonale wiem, czy jest rynek wtórny mieszkań… utrapienie z tymi wcześniejszymi właścicielami.
krateczka

Postby teolog » Thu Oct 20, 2016 4:29 am

Witam. Moja żona też zmusiła mnie ostatnio byśmy oddali nasze meble i dywany do czyszczenia. Dobra i tania jest firma Bogucki Eco Wash Poznań to lokalizacja siedziby. Nie wydaliśmy dużo, a tak wypranych dywanów nigdy nie mieliśmy. Jednak co nowoczesny sprzęt to nowoczesny sprzęt, stare plamy od razu zeszły.
teolog

Postby cyklistka » Thu Oct 20, 2016 5:01 am

Witam. Ja swoje dywany czyściłam proszkiem a na końcu jeszcze, jak coś się nie doprało to dodawałam sodę i kwasek cytrynowy i po intensywnym szorowaniu zeszło.
cyklistka

Postby marysia » Thu Oct 20, 2016 7:05 am

Dzień dobry. Ja konkretnie też poleciłabym firmę, najlepiej tą ecomyjnia-poznan.pl. moja siostra korzystała z usług tej myjni i ma teraz super czyste meble wypoczynkowe. Raz na jakiś czas myślę, że warto sobie na taką czystość pozwolić, aby się nie męczyć z praniem i suszeniem.
marysia

Postby mario » Thu Oct 20, 2016 7:43 am

ja bym też się nie męczył, tylko zadzwonił, wypytał o cennik (podejrzewam ze to i tak dużo nie kosztuje) wtedy bym się zastanowił czy warto brudzić ręce.
mario

Return to Pomoc w sprawach wszelakich