Zlot samochodów z piknikiem – hostessy

Postby teolog » Wed Oct 12, 2016 6:27 am

Hejka wszystkim! Razem z ekipą ze stowarzyszenia chcemy urządzić pierwszą i mamy nadzieję nie ostatnią edycję imprezy poświęconej w całości motoryzacji. Równocześnie chcemy przyciągnąć całe rodziny więc będą też elementy pikniku, jakieś jedzenie, piwko i tak dalej. Pomyślałem że fajnie byłoby zatrudnić jakieś dziewczyny młode do obsługi ale nie wiem gdzie ich szukać.
teolog

Postby Matador » Wed Oct 12, 2016 8:18 am

Można powiedzieć że trafiłeś z tym pomysłem w dobre czasy bo dziś hostessa solidnie przygotowana do pracy nie jest żadnym luksusem. Ja kiedyś pracowałem przy eventach i dawniej znalezienie dziewczyny która umie się odnaleźć w takiej sytuacji było mega ciężkim tematem. Teraz w zasadzie prawie nie trzeba szukać.
Matador

Postby Qlop » Wed Oct 12, 2016 9:24 am

Otóż to, nie trzeba szukać ale dlaczego? Bo branża ewoluowała, wyszła z czasów improwizacji i jest w niej teraz profesjonalizm. Kolegę zachęcam żeby rozejrzał się za agencją która zajmuje się rekrutacją hostess, a potem kieruje je do konkretnych zleceń. Jak przedstawisz profil imprezy to dadzą kogoś odpowiedniego.
Qlop

Postby marysia » Wed Oct 12, 2016 10:58 am

Są naprawdę dobre hostessy ale jest jeden warunek – musi za nimi stać agencja. Na rynku działają różne, ale tylko niektóre naprawdę cieszą się renomą i gwarantują że dziewczyny będą na poziomie. Warto poszukać opinii w sieci – jest wiele pozytywnych rekomendacji.
marysia

Postby Carla » Wed Oct 12, 2016 12:39 pm

Jako studentka też pracowała jako hostessa, najczęściej w sklepach. Częstowałam ludzi jakimiś soczkami albo jogurtami. Bardzo lekka i przyjemna praca, trzeba było się trochę nastać przy tym stoliku z kubeczkami ale ogólnie bardzo miło. Czasami nawet ktoś podrywał :)
Carla

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Wed Oct 12, 2016 1:17 pm

Bardzo fajny koncept z tymi hostessami. Odkąd byłem na targach moto w Poznaniu parę lat temu to połączenie samochodów z ładnymi kobietami jest dla mnie totalnie oczywiste :) Męska część gości na bank będzie zadowolona, tylko muszą na żony swoje uważać, hehe. Piona!
pingwin_wietrzy_iglo

Return to Pomoc w sprawach wszelakich