Moja sentymentalna wycieczka i brak auta

Postby krateczka » Tue Oct 11, 2016 2:51 am

Hej hej! Ostatnio sobie tak myślę, że bym chciała kilka miejsc odwiedzić. Wiecie jakąś taką wycieczkę sentymentalną sobie zrobić. Różne ważne miejsca dla mnie odwiedzić, zobaczyć jak się to pozmieniało, co jeszcze zostało. Cmentarze też z moimi bliskimi odwiedzić. Problem tylko w tym, że samochodu nie mam i to jest jakaś klapa totalna, bo do tych miejsc samochodem trzeba jechać. Nie wiem co robić :(
krateczka

Postby mario » Tue Oct 11, 2016 4:32 am

Ale weź, tu nie ma żadnego powodu do smutku. Jak potrzebujesz auta, to po prostu patrzysz jak wygląda wypożyczenie samochodu Kraków pod tym względem ma naprawdę sporo do zaoferowania, więc wystarczy sobie popatrzeć jak to wygląda i w sumie sprawa będzie raz dwa załatwiona.
mario

Postby krateczka » Tue Oct 11, 2016 6:55 am

No dobrze, jestem trochę uspokojona teraz. A powiedz mi jeszcze jedną rzecz. Bo kolega mi ostatnio powiedział, że w sumie to jak się wypożycza samochód to trzeba kaucję zapłacić. No wiadomo że ją zwracają później, ale tak na dobrą sprawę to tej kasy ile może być mi potrzebnej? Raczej dużo czy mało? Nie wiem, na co się mam nastawiać
krateczka

Postby Maverick » Tue Oct 11, 2016 8:51 am

To ja Ci tutaj powiem tak przy okazji, żebyś sobie poszukała wynajmu aut bez kaucji w Krakowie bez problemu znajdziesz taką opcję i się nie będziesz musiała martwić tym, skąd masz wziąć pieniądze na kaucje. Trzeba sobie jakosradzic w zyciu ;)
Maverick

Return to Pomoc w sprawach wszelakich