Czy tłumaczenia techniczne muszą być takie drogie?

Postby bananiara » Fri Sep 23, 2016 4:03 am

Szukam od jakiegoś czasu osoby, która zrobi mi dobre tłumaczenie techniczne z angielskiego i albo znajdują osoby, które nie mają odpowiednich kwalifikacji (a to jest dla mnie ważne, bo zależy mi na wysokiej jakości usługach), albo proponują ceny, które zwalają z nóg. Czy serio taka usługa u profesjonalistów musi tyle kosztować, nie da się znaleźć taniej?
bananiara

Postby duszyczka » Fri Sep 23, 2016 5:22 am

Zależy ile to jest dla ciebie tanio a ile drogo. Ale ogólnie uważam, że takie usługi muszą kosztować.
duszyczka

Postby tenisista » Fri Sep 23, 2016 7:35 am

No co ty, jasne że możesz znaleźć taniej, pytanie tylko gdzie szukasz. Szukaj w Internecie, tam jest masa firm więc stawki są konkurencyjne, możesz więc znaleźć firmę, która zrobi ci świetne tłumaczenie za przystępną cenę, niższą niż inni. Zajrzyj na przykład tutaj: tlumaczenia-langea.pl/oferta-i-cennik/tlumaczenia-techniczne/. Moim zdaniem to jest bardzo dobra oferta, a jeśli zapoznać się z warunkami innymi niż cena to nawet mogę stwierdzić, że trudno o lepszą
tenisista

Postby bananiara » Fri Sep 23, 2016 8:43 am

Faktycznie, nie myślałam, żeby szukać przez net. Faktycznie muszę przyjrzeć się bliżej ofercie tej firmy Langea, bardzo dziękuję.
bananiara

Return to Pomoc w sprawach wszelakich