Page 1 of 1

Systemy do magazynu

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 2:27 am
by teolog
Witam. Mam magazyn który niestety jest bardzo źle prowadzony. Mowie to z pełnią świadomości, bo jednak jestem ja sam jeden od wszystkiego i ciężko już niestety mi się to wszystko ogarnia. Dlatego chce zainwestować w jakiś naprawdę bardzo dobry system zarządzania magazynem. Możecie mi coś polecić? Będę wdzięczny za Wasze rekomendacje.

Systemy do magazynu

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 4:51 am
by mario
Ja polecam zainwestować w system do inwentaryzacji Think ;) jest naprawdę bardzo dobry i nie ma z nim najmniejszych problemów ;) świetnie wszystko jest tam rozpisane i bardzo łatwo potem sprawdzić ilość towarów w magazynie i nie tylko ;)

Systemy do magazynu

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 7:30 am
by Maverick
no jak dla mnie, takie rozwiązania mobilne dla biznesu to teraz podstawa jeśli chce ktoś mówić o nowoczesnej firmie i prowadzonej w duchu 21 wieku. Poczytaj sobie o tym i może zdecyduj się na któreś z tamtejszych rozwiązań. Naprawdę to bardzo ułatwia zarzadzania firmą.

Systemy do magazynu

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 8:22 am
by duszyczka
U nas korzystamy z systemów magazynowych Think i bardzo dobrze na tym wychodzimy. Przeczytaj sobie dokładnie to co oferują na tej stronie internetowej i zdecyduj, może akurat Ci się spodobają te systemy ;)