Czy opłaca się korzystać z wypożyczalni samochodów?

Postby BlackSword » Thu Sep 15, 2016 8:45 pm

Zastanawiam się, czy nie byłoby dobrym pomysłem skorzystać z wypożyczalni samochodów TORCAR Poznań Ławica ma dobrą firmę z tego co słyszałem ale i tak nie wiem, czy pod względem finansowym się to opłaca, samochody teraz nie są drogie, nawet busy czy inne dostawcze, czy nie lepiej więc zainwestować we własne? Oczywiście potrzebne mi jest to do celów służbowych, prowadzę firmę
BlackSword

Postby bananiara » Thu Sep 15, 2016 10:42 pm

Ja tam wolałabym kupić samochód zamiast wynajmować, wszystko zresztą według mnie lepiej posiadać na własność jeśli tylko posiada się środki żeby to kupić. Nie jestem zwolenniczką pożyczania czegokolwiek, no chyba że już nie ma innego wyjścia
bananiara

Postby Kali » Fri Sep 16, 2016 12:24 am

Wiesz, to zależy. Jeśli potrzebujesz takich samochodów tylko od czasu do czasu to na pewno wynajem jest świetnym rozwiązaniem. Finansowo na pewno się opłaci ale pomyśl też o tym, że nawet jak nie korzysta się z samochodu (a często nawet tym bardziej) to i tak trzeba dokonywać napraw, konserwacji, do tego uiszczać opłaty itd. a tak to wynajmujesz i masz wszystkie te kłopoty z głowy, samochód jest opłacony, sprawny i gotowy do drogi, nie musisz zastanawiać się, co się stanie jeśli się zepsuje, bo podstawią ci kolejny
Kali

Postby BlackSword » Fri Sep 16, 2016 1:45 am

Właśnie to mnie najbardziej zachęca bo rzeczywiście korzystam z samochodów cyklicznie
BlackSword

Postby Matador » Fri Sep 16, 2016 3:10 am

Jeśli chodzi ci o wynajem samochodów dostawczych to Torcar jest zdecydowanie miejscem które mogę polecić. Ta firma jest super, pożyczają samochód na ile chcesz i wszystkie są w świetnym stanie technicznym
Matador

Postby BlackSword » Fri Sep 16, 2016 3:52 am

Chyba rzeczywiście jest taka super jak piszesz bo z tego co widzę w necie to w swoim regionie rządzi :) Korzystałeś z jej usług?
BlackSword

Postby Kali » Fri Sep 16, 2016 4:58 am

Korzystam często, wynajmuję busy i bardzo sobie chwalę to rozwiązanie. Rzeczywiście teraz samochody można kupić tanio, ale zwykle te tanie to jakieś graty w których ciągle coś się psuje a chyba nikt kto prowadzi firmę nie chce żeby ciągle mu nawalał samochód, zwłaszcza jak jest najbardziej potrzebny
Kali

Postby BlackSword » Fri Sep 16, 2016 7:25 am

No właśnie, więc też się chyba zdecyduję
BlackSword

Return to Pomoc w sprawach wszelakich