Materac.. jaki?

Materac.. jaki?

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Mon Sep 05, 2016 3:24 am

Witam wszystkich na tym forum. Od dłuższego czasu zastanawiam się nad tym.. jaki materac sobie kupić do łóżka. Wiem, wiem. Może błahy dla niektórych temat, ale jak dla mnie – bynajmniej nie. Bowiem chcę się naprawdę wysypiać i mieć zdrowy kręgosłup. Czytałem, że sporo defektów się tworzy przez sen, właśnie przez źle dobrany materac itp. nie chcę skończyć powykrzywiany albo z problemami w kręgosłupie. Dlatego też.. pomyślałem sobie, że dobrze byłoby sprawić sobie właśnie jkakiś lepszy materac. Możecie mi polecić jakiś sklep? Firmę, do której warto się zgłosić? Będę wdzięczny za wszelkie rekomendacje. Pozdrawiam! :P
pingwin_wietrzy_iglo

Materac.. jaki?

Postby spryciula » Mon Sep 05, 2016 4:42 am

Jak chcesz to ja znam doskonałą firmę. Polecam producenta materacy imaterac.pl ;) tam naprawdę będziesz mógł sobie kupić super materac ;) ja miałam taką samą obawę jak Ty- żeby nie narobić sobie problemów z kręgosłupem podczas spania. Dlatego też.. zainwestowałam w lepszy materac z tej strony internetowej. Wysypiam się genialnie! Nie mam najmniejszych problemów..
spryciula

Materac.. jaki?

Postby WrednaRuda » Mon Sep 05, 2016 6:19 am

Świetna jest ta stronka imaterac.pl ;) kupię tam materac młodzieżowy dla swojego młodszego brata ;) się właśnie długo zastanawiałam, co takiego mu kupić.. a jednak profilaktyka jest bardzo ważna. Teraz jeszcze sporo gra z innymi w piłkę, różne sporty mu w głowie.. lepiej zadbać o jego kręgosłup, by nie nabawaił się żadnych problemów w przyszłości.
WrednaRuda

Materac.. jaki?

Postby duszyczka » Mon Sep 05, 2016 6:38 am

Kurde, nawet nie pomyślałabym ,że materac może mieć wpływ na kręgosłup.. niby coś takiego oczywistego, a jednak umknęło mi. W sumie to jest niegłupi pomysł, żeby kupić taki materac.
duszyczka

Materac.. jaki?

Postby tenisista » Mon Sep 05, 2016 6:55 am

Ta stronka o której piszecie jest wypasiona. Widać po nich, że specjalizują się w najwyższej jakości materach. Myślę, że i jak się skuszę i sprawię sobie taki materac dla siebie i dla reszty swojej rodziny..
tenisista

Materac.. jaki?

Postby marysia » Mon Sep 05, 2016 7:43 am

Dobrze, że weszłam w ten temat, bo akurat tak się składa, że niedługo będę kupować łóżko nowe i pewnie też zainwestuję w jakiś lepszy materac dla nas ;)
marysia

Return to Pomoc w sprawach wszelakich