Zawsze kupuję prezerwatywy z apteki – gdzie opłaca się najbardziej?

Postby teolog » Thu Dec 14, 2017 8:28 pm

Regularnie używam gumek, nigdy nie kupuję ich w kioskach ani w marketach tylko w aptekach. Teraz chcę trochę zaoszczędzić na czasie i wolę zamówić wszystko w sieci. Czy kojarzycie aptekę online z fajną ofertą w tym zakresie, także względem cen?
teolog

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Thu Dec 14, 2017 8:46 pm

Czasami poszczególni producenci prowadzą sprzedaż internetową, myślę że to też jest jakieś wyjście jeśli chcesz kupić w pewnym źródle bez ryzyka niespodzianek.
pingwin_wietrzy_iglo

Postby SilnaRopucha » Thu Dec 14, 2017 10:53 pm

Popieram podejście – jak kupować tak strategiczne produkty to tylko w aptekach. Swoją drogą sprawdź czy Apteka MINI nie ma teraz jakiejś promocji. Polecam bo można kupić gumki znacznie taniej a pod względem jakości trudno znaleźć lepsze.
SilnaRopucha

Postby Qlop » Fri Dec 15, 2017 1:25 am

Z dziewczyną już od dawna jedziemy na tabletkach aczkolwiek wiadomo że każdy wybiera taką antykoncepcję jaka mu odpowiada. I też w pełni rozumiem że kolega nie chce kupować prezerwatyw w innych miejscach.
Qlop

Zawsze kupuję prezerwatywy z apteki – gdzie opłaca się najba

Postby duszyczka » Fri Dec 15, 2017 1:57 am

Tu masz od wyboru do koloru aptekamini.pl/category/bez-recepty-seks-prezerwatywy. Marka chyba najsolidniejsza, zresztą w porządnej aptece dureksy znajdziesz najprędzej. Ze wszystkich wyrobów jakie oferuje ta apteka prezerwatywy mnie w sumie najmniej ciekawią, bo zamawiam tam głównie kosmetyki ale sam adres jest sprawdzony. I są też ciekawe zniżki na leki OTC gdyby kogoś to interesowało.
duszyczka

Postby bananiara » Fri Dec 15, 2017 3:59 am

Z chłopakiem testujemy różne kondomy, nawet te marketowe zdają egzamin. Jeszcze nigdy nie pękły ani nic z tych rzeczy. Chyba trochę jest to kwestia uprzedzeń i mitów o przebijaniu gumek igłą ;) Poza tym jak „prezes” jest założony nieumiejętnie to też ryzyko pęknięcia rośnie.
bananiara

Postby DonaldDuck » Fri Dec 15, 2017 6:56 am

Czy były to mity na sto procent nie wiemy ale wiadomo że w aptece masz pewność, że kupujesz prezerwatywę oryginalną a nie podróbkę. A Chińczycy podrabiają zachodnie marki kondomów na potęgę.
DonaldDuck

Postby Maverick » Fri Dec 15, 2017 8:04 am

Dla mnie też nie ma dyskusji. Antykoncepcja tylko kupowana w aptece, tak samo testy ciążowe inne rzeczy związane z tą sferą. Według mnie to jest kwestia zdrowego rozsądku.
Maverick

Return to Pomoc w sprawach wszelakich