Jak dobrać odpowiedni krem nawilżający do skóry naczynkowej?

Postby bananiara » Mon Mar 06, 2017 2:48 am

Witam. Od dość dawna już szukam rozwiązania swojego kłopotu ze skórą. Mam skórę naczynkową i szukam odpowiedniego dla niej kremu nawilżającego. Czy ktoś z was mógłby polecić mi coś dobrego?
bananiara

Postby duszyczka » Mon Mar 06, 2017 4:11 am

Zmagasz się z naczynkami na twarzy czy na całym ciele? Przy wyborze takiego kremu to właśnie powinno być jednym z ważnych kryteriów wyboru. Jeśli nie nawet najważniejszym. Nie możemy przecież na przykład kupić kremu do twarzy i używać go na naczynka na całym ciele i odwrotnie ;)
duszyczka

Postby bananiara » Mon Mar 06, 2017 6:32 am

Masz rację. Ja zmagam się z naczynkami na twarzy i ciele. Te na twarzy są najtrudniejsze do zamaskowania. Czasem nawet dobry makijaż nie pomaga. Potrafi się takie maleństwo i przez niego przebić ;) Doradzisz mi coś? Masz jakąś sprawdzoną firmę, która oferuje naprawdę dobre kremy?
bananiara

Postby duszyczka » Mon Mar 06, 2017 8:18 am

Jasne, ze tak! Znajdziesz je tutaj: https://www.floslek.pl/11,pokaz_produkt_lab/301,krem-nawilzajacy.html. Zajrzyj, porównaj ceny, poczytaj opisy a na pewno upolujesz coś dla siebie. Jestem też pewna, że gdy znajdziesz dobry dla siiebie krem nawilżający do skóry naczynkowej nie zmienisz go na żaden inny. Dobrze dobrany krem zlikwiduje wszystkie problemy
duszyczka

Postby bananiara » Mon Mar 06, 2017 9:59 am

Obyś się nie myliła. Kilka razy już coś mi polecono a potem okazywało się, że mocno się co do tego pomyliłam. Niezbyt chcę powtarzać ten sam schemat: kierowanie się sugestiami znajomych, dokonywanie wyborów a po wszystkim – okazuje się, że to spory błąd.
bananiara

Return to Babskie sprawy