Jak dbać o lakier

Jak dbać o lakier

Postby WrednaRuda » Tue Dec 27, 2016 12:53 am

Cześć wszystkim. Użytkuję samochód męża. Wyjechał w kilkumiesięczną delegację. Niebawem wraca. Chciałabym go zaskoczyć i pokazać jednocześnie że dbałam o auto najlepiej jak to możliwe,. Czy znacie jakąś dobrą ekipę sprzątającą, gdzie można fachowo zająć się autem? Chodzi mi o polerowanie, czyszczenie tapicerki, szyb, świateł, luster, a także lakier, żeby był niczym jak nowy. Chciałabym zrobić mężowi taką niespodziankę.
WrednaRuda

Jak dbać o lakier

Postby Pacynka » Tue Dec 27, 2016 1:54 am

Witaj. To super, że żony chcą jeszcze zaskakiwać mężów. Ja swojego tez zaskoczyłam, jak mu zarysowałam niechcący auto. No ale poleciłabym ci samodzielnie spróbować posprzątać samochód, a na polerowanie zawieźć do jakiejś firmy czyszczącej, gdzie mają do dyspozycji odpowiedni sprzęt.
Pacynka

Jak dbać o lakier

Postby mario » Tue Dec 27, 2016 3:50 am

Siemka. Ja tam poleruję sam. Mam taką polerkę. Co do prania tapicerki to też bym polecił, aby odwiedzić jakąś profesjonalną myjnię.
mario

Jak dbać o lakier

Postby adik » Tue Dec 27, 2016 5:52 am

Nie jakąś, ale dobrą myjnię. Ja bym polecił zajrzeć sobie na stronę firmy sprzątającej auta, konkretniej tą http://www.diamondcardetailing.pl/renowacja-lakieru.html. Tam masz wszystko. Oferują pełne sprzątanie, czyszczenie, polerowanie, konserwację i renowację.
adik

Jak dbać o lakier

Postby Carla » Tue Dec 27, 2016 8:14 am

Cześć. Masz rację kolego. Tam można wszystko zrobić, by auto odzyskało dawny urok. U mnie nawet wypolerowali lampy bo już były takie matowe i pożółkłe, a teraz jak nowe. Myślę, że lakier też można wypolerować. I to co najlepsze, mają niskie ceny. Dla mnie są bardzo atrakcyjne, aż nie opłaca się samemu sprzątać.
Carla

Jak dbać o lakier

Postby WrednaRuda » Tue Dec 27, 2016 8:53 am

Chciałam wam bardzo podziękować. Cieszę się, że zechcieliście pomóc. Dzięki za namiar na stronkę. Niedługo sprawdzę co tam oferują i za ile. Bardzo dziękuję i pozdrawiam wszystkich serdecznie.
WrednaRuda

Return to Babskie sprawy