Jak wybrać hurtownię odzieży męskiej?

Postby mario » Tue Nov 15, 2016 8:28 am

zastanawiam się czym kierujecie się wybierając hurtownie dla swojego sklepu. Zamierzam handlować odzieżą dla mężczyzn i jak widzę ile jest wszędzie ofert to dostaję małych zawrotów głowy. Może polecicie mi jakąś godną zaufania hurtownię??
mario

Postby bananiara » Tue Nov 15, 2016 9:37 am

wiesz, hurtownia odzieży męskiej musi być tak jak wszystkie dobre hurtownie. To znaczy tania, słowna, godna zaufania. Towar musi ładnie się prezentować i zadowalać klientów. Bo to klienci są we wszystkim najważniejsi.;) handluję od siedmiu lat i mam już w tym spore doświadczenie…
bananiara

Postby mario » Tue Nov 15, 2016 10:15 am

a polecisz mi jakąś hurtownię? Gdzie szukać? Może jakieś wskazówki dla nowicjusza, poproszę!;) będę wdzięczny, bardzo
mario

Postby bananiara » Tue Nov 15, 2016 12:41 pm

ok., ok., czemu nie. wolka24.com ma przyzwoitą ofertę, nie tylko odzieży męskiej – przyda się jeśli zdecydujesz się na poszerzenie działalności. A to może się przydać, bo nie wiem czy na samych męskich ubraniach zarobisz. Warto dodać inne grupy docelowe.;) na przykład chociaż chłopców. Jeśli nie chcesz kobiet i małych dziewczynek.:D popytaj potencjalnych klientów co myślą i co by chcieli.
bananiara

Return to Babskie sprawy