Jakie kurtki będą modne w tym sezonie?

Postby wdowa » Mon Nov 07, 2016 2:05 am

Jak myślicie, jakie kurtki będą modne w tym sezonie? Chodzi mi oczywiście o kurtki zimowe. Planuję w tym roku wyjazd na zimowisko i od razu chciałbym uzupełnić swoją garderobę o coś ładnego i modnego oczywiście.
wdowa

Postby krateczka » Mon Nov 07, 2016 4:05 am

Wydaje mi sie, że dalej modne bedą kurtki z gestym pikowaniem. Oczywiscie wszystko zalezy od twojego indywidualnego stylu, ale ja szukalabym czegoś własśnie w tym typie, zwłaszcza ze planujesz wyjazd na zimowisko, przypuszczam ze w gory, a tam bez ciepłych rzeczy zamarzniesz.
krateczka

Postby BlackSword » Mon Nov 07, 2016 5:12 am

Wszystkie baby są takie same, nie ważne czy praktycznie, wygodnie, ciepło, ważne żeby było modnie i nic innego nie ma znaczenia.
BlackSword

Postby wdowa » Mon Nov 07, 2016 6:33 am

Czy ja napisałam, że nic innego nie ma znaczenia? Ja po prostu chcę kupić rzecz, atrakcyjną, co nie wyklucza tego, że ma być to również kurtka praktyczna i wygodna.
wdowa

Postby spryciula » Mon Nov 07, 2016 8:51 am

Jesli szukasz czegoś modnego i praktycznego zobacz konicznie najnowsze wersje damskich spodni narciarskich i zimowych kurtek dla pań z kolekci Hi-Tec, Brugi albo The Nort Face. Ci producenci co sezon mają w swojej ofercie coś ciekawego, na czym można zawiesic oko, no i co ważne, zawsze są to rzeczy dobrej jakosci, które gwarantują wysoki komfort wypoczynku w górach, zwłaszcza zimą.
spryciula

Postby Matador » Mon Nov 07, 2016 11:40 am

Jak będziesz szukała zimowej kurtki to wybierz taką z puchowym wypełnieniem, najlepiej gęsim. Takie kurtki są najcieplejsze. Jasne, że można znaleźć coś syntetycznego, ale jak ma być to dobrej jakości to trzeba wyłożyć za taką kurtke już większą kwote pieniędzy.
Matador

Return to Babskie sprawy