Masaż a seks

Masaż a seks

Postby spryciula » Fri Sep 16, 2016 1:10 am

Mój chłopak to złoty człowiek, wie kiedy mam ochotę na seks, a kiedy lepiej do mnie nie podchodzić. Myślę, że w ten sposób rodzi się prawdziwa miłość. Ostatnio podczas rozmowy stwierdzić, że nasze gry wstępne powinny być nieco dłuższe i trochę bardziej urozmaicone. Pomóżcie prosze, bo nie chciałabym go zawieść.
spryciula

Masaż a seks

Postby krateczka » Fri Sep 16, 2016 3:38 am

Oj kochana to faktycznie masz fajnego tego chłopaka. Nie każdy w ten spośób podchodzi do sprawy. Niektózy to nawet o grze wstępnej nie myślą, ale za to jak szybko skończyć. Ja proponuje Ci założyć jakąś seksowną bieliznę i może jakiś taniec nad zrobić. To zawsze wzmaga apetyt na seks i to po obu stronach.
krateczka

Masaż a seks

Postby WrednaRuda » Fri Sep 16, 2016 4:29 am

Najbardziej sprawdzoną metodą jest masaż i to niekoniecznie miejsc intymnych. Taka gra wstępna pozwala rozluźnić się, a przypominam, że raczej w stresujących czasach dzisiaj żyjemy i takie chwile są nam potrzebne. Do tego można zastosować jakieś olejki eteryczne, żeby pogłębić atmosferę o kolejne doznania, tym razem zapachowe.
WrednaRuda

Masaż a seks

Postby spryciula » Fri Sep 16, 2016 5:38 am

No jest trochę tych możliwości, bo w międzyczasie trochę poczytałam. Posiedziałam też trochę nad kwestią wspomagaczy naturalnych. Jakoś w mojej głowie utrwaliło się przekonanie, że nie potrzebuje wpomagania do tych spraw, ale jak trochę głębiej weszłam w temat, to czemu nie. Chyba zastosouje w najbliższym czasie afrodyzjak dla kobiet, żeby sprawdzić jak to działa.
spryciula

Masaż a seks

Postby duszyczka » Fri Sep 16, 2016 7:30 am

No to ja już Ci teraz mogę powiedzieć, że działa to rewelacyjnie. Wystarczy dobrać odpowiedni preparat dla siebie. Spójrz tutaj http://sexelixir.eu/co-podnieca-kobiete, bo masz w tym miejscu wszystkie informacje o tym, o czym rozmawiamy na tym forum.
duszyczka

Return to Babskie sprawy