Potrzebny szybki transport maszyn budowlanych

Postby mario » Wed Feb 01, 2017 1:48 am

Witam wszystkich forumowiczów. Mam pewien kłopot, otóż prowadzę wraz z bratem firmę budowlaną i dostaliśmy bardzo poważne zlecenie praktycznie na drugim końcu polski. Niestety, jest duży problem z przetransportowaniem naszego sprzętu. Mamy bowiem mnóstwo sprzętów i maszyn które naprawdę bardzo ciężko będzie to wszystko przemieścić na miejsce.. przynajmniej tymi zasobami logistycznymi co mamy teraz. Postanowiłem, że napiszę tutaj na forum i porposzę Was o pomoc w poszukiwaniu firmy, która jednak będzie potrafiła nam pomóc w przenosinach. Może znacie jakąś dobrą firmę, która się tym zajmuje na co dzień?
mario

Postby bananiara » Wed Feb 01, 2017 3:29 am

No niestety, ale ja na przenosinach takiego ciężkiego sprzętu to bynajmniej się nie znam lol..
bananiara

Postby adik » Wed Feb 01, 2017 4:10 am

z tego co kojarzę to bardzo dużo ludzi poleca firmę Global Machinery ;) tutaj znajdziesz ogólnie ofertę transportu ich maszyn budowlanych, proszę: http://relokacjamaszyn.com.pl/oferta/transport-maszyn-budowlanych/ masz tam fajnie rozpisane jak wygląda taki transport, czym transportują, jak szybko itp. ogólnie to możesz się z nimi skontaktować i skorzystać z możliwości wyceny indywidualnej, wiesz, oni Ci będą w stanie wszystko przez formularz opowiedzieć
adik

Postby teolog » Wed Feb 01, 2017 5:38 am

No proszę.. jednak są firmy tego typu w Polsce, nie spotkałem się jeszcze, a jednak taki transport to bardzo specjalistyczna gałąź działalności firmy
teolog

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Wed Feb 01, 2017 8:17 am

Myślę, ze ja też się do nich zgłoszę, bo demontują i instalują od razu maszyny ciężkie, a właśnie takie coś by mnie bardzo urządzało.. zobaczymy co mi odpiszą bo zaraz do nich napiszę wiadomość
pingwin_wietrzy_iglo

Return to Ambitne tematy