Page 1 of 1

Jak wyjść z depresji?

PostPosted: Wed Oct 19, 2016 7:41 am
by bananiara
mam takie pytanie: czy podczas leczenia depresji można obejść się bez przepisanych przez psychiatrę leków? bardzo boję się stosowania antydepresantów, bo mogą one powodowac rózne skutki uboczne, ale z drugiej strony nie wiem, czy dam sobie rade w moim obecnym stanie psychicznym bez wsparcia farmakologicznego w Poznaniu.

Jak wyjść z depresji?

PostPosted: Wed Oct 19, 2016 8:04 am
by duszyczka
A chodzisz już na psychoterapię? Bo jeśli nie, to powinnaś jak najszybciej udac się do dobrego psychologa W Poznaniu nie brakuje tego typu specjalistów. Psycholog nie przepisuje leków, a doradzi Ci co robić dalej. Być może sama psychoterapia wystarczy, by wyjść z depresji, ale to jest zawsze indywidualna kwestia, którą powinien rozstrzygnąć specjalista.

Jak wyjść z depresji?

PostPosted: Wed Oct 19, 2016 10:19 am
by bananiara
nie byłam jeszcze u żadnego specjalisty, bo bałam się, że od razu dostanę leki. a poza tym trudno mi się zmotywować do zapisania się na wizytę.

Jak wyjść z depresji?

PostPosted: Wed Oct 19, 2016 11:52 am
by SilnaRopucha
No to nie zwlekaj, tylko się zapisz. Ja również uważam, ze jeśli chodzi o leczenie depresji Poznań oferuje wielu dobrych specjalistów, zarówno psychiatrów, jak i psychologów oraz psychoterapeutów.