Wasze ulubione modele do sklejania

Postby Maverick » Tue Nov 08, 2016 12:25 am

Modelarstwo jest moim hobby już od dawna, chociaż w ostatnim czasie ze względu na różne obowiązki zeszło na dalszy plan. Teraz gdy do niego wróciłem, czuję, że nie jestem na bieżąco i nie wiem, gdzie znaleźć dużo nowych modeli w dobrych cenach. Może Wy macie jakies propozycje?
Maverick

Postby DonaldDuck » Tue Nov 08, 2016 1:53 am

nie wiem, jakie konkretnie modele Cie najbardziej interesują, ale jeśli lubisz sklejac miniaturki aut popularnych na całym świecie marek, to takie modele znajdziesz w dobrych cenach na stronie internetowej dozabawy.com/219_bbr. ja osobiście z tej kolekcji najbardziej lubię auta sportowe.
DonaldDuck

Postby Matador » Tue Nov 08, 2016 4:46 am

Miniaturki samochodów sa ładne, ale jak dla mnie jednak trochę za drogie. Link odeśle cię do modeli do sklejania Hobby Boss, które są tańsze i które ja bardzo lubię. Nie wiem jak ty, ale ja uwielbiam tematykę wojenną i poznawanie konstrukcji historycznych maszyn.
Matador

Postby Maverick » Tue Nov 08, 2016 7:37 am

Pojazdy wojskowe lubię, ale jak dla mnie te akurat modele są jednak zbyt proste w swoich konstrukcjach. Chyba skusze się na początek na miniaturkę samochodu do sklejania. Raz na jakiś czas można sobie na taką miniaturkę pozwolić.
Maverick

Return to Oddam za darmo