Dobre oferty pracy w sieci

Postby WrednaRuda » Wed Nov 02, 2016 6:41 am

Cześć. Szukam pracy, to akurat łatwo wywnioskować z tytułu tego tematu. Założyłam go, bo nie wiem gdzie dokładnie szukać godnych polecenia ogłoszeń. Czy znajcie dobre miejsca do tego? Jak na razie natknęłam się na kilka ofert, moim zdaniem mocno wygórowanych. Czy tylko ja mam wrażenie, że pracodawcy w dzisiejszych czasach mają przerośnięte ego i zbyt wiele wymagają od kandydatów starających się o pracę? Przecież to nie jest tak, że my kandydaci dostajemy coś za darmo, tylko pracujemy, więc i oni na tym zyskują! Dajcie jakieś namiary na portal, gdzie można poszukać poważnych ofert. Pozdrawiam
WrednaRuda

Postby Carla » Wed Nov 02, 2016 7:30 am

Witaj. No nie tylko ty to zauważyłaś. Ja tego doświadczyłam na własnej skórze przynajmniej kilka razy w życiu. Na początku, gdy szukałam pierwszej pracy, dla kilku firm byłam niewystarczająca, mimo, że przyjęli moją kandydaturę, moje cv to na rozmowie dali do zrozumienia, że w tym zawodzie i tak niczego nie osiągnę i lepiej żebym przeniosła się na inną branżę. Niewazne, w każdym razie polecam ci rozejrzeć się za portalami z ofertami pracy w Poznaniu bo w tym mieście jest najwięcej ogłoszeń i w miarę podchodzą do człowieka z większym zaufaniem. Myślę, że dobrze byłoby założyć swój własny profil, aby to pracodawca mógł cie ewentualnie wyszukać.
Carla

Postby mario » Wed Nov 02, 2016 9:49 am

Ja polecam się trochę doszkolić, zapisać na jakiś kurs, który mógłby być dobrze respektowany w danej branży, aby firma, do której aplikujesz mogła postawić się wyżej na tej półce osób aplikujących. Tylko wybieraj takie kursy, które rzeczywiście mają sens i obycie, a nie kurs szydełkowania, który totalnie się nie przyda w wielkiej korporacji marketingowej.
mario

Postby bananiara » Wed Nov 02, 2016 10:31 am

Dzień dobry wam wszystkim. Zgadzam się z każdym z was. Trzeba się szkolić, nie zrażać poszukiwaniami i mieć gdzieś firmy, które oczekują nie wiadomo czego za najniższa krajową. Trzeba się troszkę cenić. Polecam wam portal pracy Wrocław w mieście tym też jest mnóstwo zatrudniających. Na pewno coś dobrego i odpowiedniego się znajdzie. Nie ma co się ograniczać tylko do swojego miasteczka, trzeba wypłynąć na szersze wody, w końcu to już dorosłość.
bananiara

Return to Oddam za darmo