Poszukuję dmuchanego zamku

Postby krateczka » Wed Feb 22, 2017 1:05 am

Hej. Zajmuje się prowadzeniem własnego takiego biznesu. Jeżdżę od miasta do miasta i rozkładam się na różnych festynach z dmuchanymi zamkami i takimi tam. I okazuje się, że robię sobie teraz przegląd i jeden zamek się nie nadaje do niczego. Muszę się go pozbyć i kupić nowy, a kompletnie nie mam pojęcia gdzie można teraz taki zamek kupić. Może Wy macie jakieś doświadczenia w tym względzie i wiecie gdzie to się kupuje?
krateczka

Postby teolog » Wed Feb 22, 2017 1:33 am

No ale to jak to jest? Zajmujesz się tym biznesem i nie wiesz gdzie możesz taki sprzęt kupować? Dla mnie jest to co najmniej dziwne. Jakby piekarz nie wiedział skąd mąke brać do chleba. No ale dobrze na tym świecie to już mnie coraz więcej przestaje dziwić więc Twoja sprawa hehehe
teolog

Postby pingwin_wietrzy_iglo » Wed Feb 22, 2017 4:16 am

Kolego spokojnie. Jak ktoś kiedyś kupił taki zamek to sklep, w którym go kupił może już dzisiaj nie istnieć, bo to są tak wytrzymałe konstrukcje, że nie kupuje się ich co miesiąc tylko co jakiś czas, jak się chce swoja ofertę poszerzyć. Ja się swego czasu też tym zajmowałem, ale potem zmieniłem i zająłem się zupełnie czymś inny. Ale są takie sklepy specjalistyczne, w których można kupić te zamki i inne dmuchane obierkty, żeby dzieciaki miały frajdę
pingwin_wietrzy_iglo

Postby WrednaRuda » Wed Feb 22, 2017 4:43 am

A mnie to w ogóle cieszy, że ktoś się jeszcze tym zajmuje, bo ostatnio mam wrażenie, że tego coraz mniej jest. Na stronie http://e-dmuchance.eu/ możesz znaleźć taki sklep, w którym kupisz właśnie zamki różne i inne fajne konstrukcje do skakania, zjeżdżania i w ogóle dla dzieciaków.
WrednaRuda

Postby krateczka » Wed Feb 22, 2017 7:25 am

O świetnie! A Ty miałaś okazję może korzystać z tego sklepu że tak go polecasz czy po prostu tak teraz go znalazłaś? Bo zależy mi na tym jednak, żeby znaleźć coś fajnego, wytrzymałego, żeby mi na kilka sezonów wystarczyło
krateczka

Postby WrednaRuda » Wed Feb 22, 2017 8:23 am

Znam osobiście, bo tam kupuje. Jak chcesz się czegoś więcej o nich dowiedzieć to wejdź prosto na http://e-dmuchance.eu/_cms/view/1/o-firmie.html i tam będziesz miała informacje o firmie to się dowiesz wszystkiego o tych ich placach zabaw, dmuchańcach i innych wszystkich sprzętach, które oni oferują swoim klientom :)
WrednaRuda

Postby krateczka » Wed Feb 22, 2017 10:06 am

Dzięki! Jestem zachwycona tą ogromna ofertą teraz i na pewno będę przygotowana do sezonu
krateczka

Return to Kupię