Czy kupujecie laptopy w sklepach internetowych?

Postby Qlop » Mon Feb 20, 2017 1:30 am

Hej. Planuję kupić własnie nowy laptop i przegladam oferty sklepów internetowych. Widzę, ze wybór tam jest na ogół większy niż w sklepach stacjonarnych, a ceny korzystniejsze. Nigdy wcześniej nie kupowałem laptopa przez internet i nie wiem, czy jest to dobre rozwiązanie. Jak myślicie, czy lepiej kupić laptop online, czy może w sklepie stacjonarnym, gdzie komputer można dokładnie obejrzeć i sprawdzic jak działa?
Qlop

Postby adik » Mon Feb 20, 2017 3:25 am

Ja przeważnie kupuję sprzęt elektroniczny przez Internet, bo jak sam twierdzisz jest tam szerszy wybór i korzystniejsze ceny niż w tradycyjnych sklepach. Zanim się zdecyduję dokładnie czytam opisy tych sprzetów, które mnie interesuja i porównuję ze soba ich parametry. Ostatnio kupiłem sobie online notebook HP ProBook 650, który znalazłem na stronie mct-sklep.pl/probook-655-c4583. Jestem z tego zakupu bardzo zadowolony.
adik

Postby Matador » Mon Feb 20, 2017 4:32 am

Ja także nie widze przeciwwskazań do kupowania laptopów przez internet. Godny polecenia jest sklep, który pod linkiem mct-sklep.pl/macbook-pro-c4636 prezentuje swoją ofertę prestiżowych Apple MacBook Pro w atrakcyjnej cenie.
Matador

Postby DonaldDuck » Mon Feb 20, 2017 4:50 am

Ja też uważam, że warto kupić laptop online. Osobiście polecam ofertę mct-sklep.pl/hp-c4514, gdzie przedstawione są różne serie wydajnych i funkcjonalnych laptopów HP.
DonaldDuck

Postby Qlop » Mon Feb 20, 2017 7:48 am

Przekonaliście mnie do zakupu laptopa online. Najbardziej przypadł mi do gustu notebook z serii Apple MacBook Pro
Qlop

Return to Kupię