Page 1 of 1

Gdzie kupię kosmetyki dla brodaczy?

PostPosted: Sun Jan 29, 2017 11:30 pm
by Maverick
Uległem obecnej modzie i postanowiłem zapuścić sobie brodę. Pierwsze dwa tygodnie nie były miłe, bo to ciągłe swędzenie doprowadzało mnie do szału, ale na szczęście ustało i obecnie nie mam już tak niemiłych wrażeń. Broda jest coraz dluzsza i wymaga odpowiednie pielęgnacji. Do fryzjera nie mam czasu chodzi, więc szukam dobrego sklepu z kosmetykami dla brodaczy.

Gdzie kupię kosmetyki dla brodaczy?

PostPosted: Mon Jan 30, 2017 1:30 am
by SilnaRopucha
Ja co prawda brody nie noszę, ale mam męża, który od ponad 5 lat zapuszcza zarost i nie chce słyszeć o jego skróceniu. Obecna moda jeszcze bardziej utwierdziła go w przekonaniu, żę bardzo dobrze zrobił, że sobie zapuścił :))) Kosmetyki to podstaw, jeśli broda ma wyglądać w odpowiedni sposób.

Gdzie kupię kosmetyki dla brodaczy?

PostPosted: Mon Jan 30, 2017 4:18 am
by Maverick
Wiem, o tym, bo sam mam kilku znajomych z brodami. Używają wielu kosmetyków, z tym, że oni akurat odwiedzają często swoich fruyzjerów. Ja nie mam na to czasu, tym bardziej, że często w delegacje wyjeżdżam :)))

Gdzie kupię kosmetyki dla brodaczy?

PostPosted: Mon Jan 30, 2017 6:20 am
by DonaldDuck
Witam, kolego jeśli chcesz kupić sobie dobre kosmetyki do brody to zajrzyj do tego sklepu http://cyrulicy.pl/sklep/, gdzie olejków wszelkiego typu jest mnóstwo. Zależy jaką masz brodę, ale na pewno coś dopasujesz do swojego typu zarostu. A jeśli masz jakies wątpliwości co do tego jak prowadzić swoją brodę to pracownicy sklepu na pewno Ci pomogą :)))

Gdzie kupię kosmetyki dla brodaczy?

PostPosted: Mon Jan 30, 2017 8:15 am
by Matador
Ja kiedyś zapuszczalem brode, ale nie dałem rady :))) Właściwie to moja żona nie dała, bo stwierdziła, że podczas przyturlania strasznie jest nieprzyjemnie i dla niej zgoliłem. Teraz trochę żałuję, bo wiem, że po takim krótkim okresie ostrego zarostu, później od zdecydowanie mięknie i jest bardziej przyjazna :))))