Potrzebne mi materiały ścierne do cykliniarek

Postby adik » Sun Jan 08, 2017 4:40 pm

Witam, jestem początkującym parkieciarzem i nie do końca jeszcze orientuje się gdzie można kupic niedrogo materiały ścierne do cykliniarek, podpowiecie cos i dacie jakieś namiary? bardzo proszę was!
adik

Postby Qlop » Sun Jan 08, 2017 6:14 pm

oj kolego, jak ty nie wiesz gdzie kupowac najtaniej i do tego w dobrym gatunku, to daleko nie zajedziesz, konkurencja nie spi i cie zje.
Qlop

Postby krateczka » Sun Jan 08, 2017 8:38 pm

a ty cos taki do przodu, przecież kazdy od czegoś zaczynał, nie od razu Kraków zbudowano prawda? A skoro kolega prosi na forum o niezbedne materiały do cykliniarek to znaczy ze naprawdę się przejął swoja rolą i trzeba mu jakos pomóc, więc do dzieła panowie cykliniarze!
krateczka

Postby mario » Sun Jan 08, 2017 9:43 pm

no widze ze kolezanka ostro się wzięła za panów, ale do rzeczy, jeśli naprawdę chcesz nabyć wysokiej jakości materiały ścierne do cykliniarek to koniecznie odwiedź stronę http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Materialy-scierne/49 i przejrzyj ofertę sklepu Master Parkiet. Oferowane przez sklep papiery do bardzo dobre produkty starczaja na dłużej niż inne tego typu produkty. Sa produkowane na bazie specjalnych składników które gwarantują szybkie i idealne wyrównanie i wygładzenie cyklinowanej poweirzchni.
mario

Postby WrednaRuda » Sun Jan 08, 2017 11:39 pm

no fajnie a czy można tam dostać też inne materiały, np. do pielęgnacji podłóg drewnianych, bo nie mogę trafic na coś dobrego, wszystkie preparaty jakich używałam zostawiaja jakieś smugi, kleją się i wogóle.
WrednaRuda

Postby SilnaRopucha » Mon Jan 09, 2017 2:35 am

kochaniutka nie mów mi że nic nie słyszłaś o woskowaniu podłogi, przecież jak użyjesz dobrego wosku to podłoga będzie czyściusienka i będzie lśnić ze hoho, mówie ci:)
SilnaRopucha

Postby teolog » Mon Jan 09, 2017 5:28 am

No oczywiście ze dostanie tam pani wszystko do parkietów, takze do cyszczenia czy woskowania, niech pani zajrzy tylko na http://sklep.masterparkiet.com.pl/pl/c/Woski/28 i zamówi doskonały preparat do woskowania HX-1perfect oil, czystość i błysk gearantowany, to doskonały wosk od sprawdzonego producenta, pozwoli na długo chronic podłoge drewniana.
teolog

Postby adik » Mon Jan 09, 2017 7:20 am

wielkie dzieki za namiary, już się spiesze z zamówieniem, do usłyszenia.
adik

Return to Kupię