Sprzęty medyczne – gdzie je kupować?

Postby mario » Mon Nov 21, 2016 8:08 am

Witam wszystkich. Czy ktoś z Państwa może wie, gdzie można w miarę korzystniej kupić określone sprzęty medyczne? Potrzebuję kupić kilka rzeczy dla osoby niepełnosprawnej i nie wiem w zasadzie gdzie to znaleźć. W Aptekach mają drogie rzeczy. Proszę, aby wypowiadały się osoby, które mają coś do powiedzenia w tym temacie. Pozdrawiam
mario

Postby SilnaRopucha » Mon Nov 21, 2016 10:04 am

Witam. Sama korzystam z wielu sklepów internetowych, bo mam taki tryb życia, że nie jestem w stanie wszystkiego ogarnąć korzystając jedynie ze sklepów stacjonarnych. Zdarzało mi się kupować w różnych sklepach, ale najlepiej wspominam ten abamedica24.pl/seni-care/357-myjka-higieniczna-podfoliowana-z-celulozy-seni-care-w-opakowaniu-50-szt.html. Kupowałam wówczas specjalną myjkę. Wiem, że w tym sklepie są także inne produkty przystosowane do osób chorych, niepełnosprawnych. Proszę sobie tam zajrzeć, sklep nazywa się AbaMedica. Łatwo znaleźć w sieci.
SilnaRopucha

Postby Qlop » Mon Nov 21, 2016 11:54 am

Witam. Widać znajomy sklepik. Ja tam kupowałem opatrunki abamedica24.pl/opatrunki/194-opatrunek-gazowy-z-parafina-jelonet-10x10cm-10szt.html, właśnie takie. Tani sklep. Nie ma co. Myślę, że warto robić zakupy ze względu na ciekawe obniżki produktów. Opatrunki akurat były mi niezbędne bo miałem mały wypadek i musiałem codziennie zmieniać je, żeby zakażenie się nie wdało.
Qlop

Postby Pacynka » Mon Nov 21, 2016 1:50 pm

Dzień dobry, kłaniam się. Ja także mam do czynienia z niepełnosprawną osobą, niechodzącą samodzielnie, więcej czasu spędza w łóżku. Ja często kupuję pieluchomajtki dla dorosłych - ABA MEDICA S.A. to taki sklep internetowy. Pamiętam, że na początku też szukaliśmy na szybko odpowiedniego łóżka no i kupiliśmy materac przeciwodleżynowy, profilaktyka przeciwodleżynowa - abamedica24.pl tutaj podaję link do strony sklepu, żeby można było sobie wszystko zobaczyć. Nie jest łatwe życie z osobą niepełnosprawną, ale dobrze że są takie ułatwienia jak sklepy internetowe.
Pacynka

Return to Kupię