Gdzie kupić akcesoria do szafek kuchennych?

Postby Maverick » Thu Nov 17, 2016 11:04 pm

Samodzielnie robię segment kuchenny dla żony, dostałem szczególowe wytyczne ale niektórych rzeczy nie mogę ogarnąć w sklepach. Przede wszystkim szukam miejsca, gdzie będę miał szeroki wybór wszelkiego rodzaju uchwytów, nóżek pod szafki i takie tam.
Maverick

Postby Carla » Fri Nov 18, 2016 12:24 am

No żona ma szczęście, taki mężczyzna w domu :)
Carla

Postby Maverick » Fri Nov 18, 2016 2:46 am

Żona nie docenia że ma takie szczęście w domu, więc równie chętnie co ona segment ja wymieniłbym ją, hehe ;) Nie no żartuję, poważnie pytam, gdzie te wszystkie elemenciki znajdę, będę wdzięczny za porady.
Maverick

Postby DonaldDuck » Fri Nov 18, 2016 4:29 am

słuchaj, to powiedz żonie że takich jak ona chce to nie ma i kup inne, albo powiedz jej, zeby sama znalazła i kupiła okucia jakie chce mieć i ci przynosła. Będziesz miał problem z głowy.
DonaldDuck

Postby Pacynka » Fri Nov 18, 2016 6:07 am

Myślę, ze to się moze okazać trudniejsze niż wy mężczyźni myślicie. Jak już żona ma upatrzone pewne elementy to lepiej jest nie komplikować i kupić takie jakie wybrała, nawet jeśli miałoby to być niemożliwe do wykonania. Jesli ci to pomoże to widziałam kiedyś spory wybór akcesoriów meblowych w sklepie internetowym korner24.pl. Myślę, że to zwłaszcza dobre rozwiązanie, bo zona skoro jest taka wymagająca, może sama usiąć przed komputerem i wybrać to co jej się będzie podobało. Mnie bardzo pozytywnie zaskoczył szeroki wybór uchwytów do mebli, bo mozna upolować coś nietuzinkowego, co w dzisiejszych czasach jest bardzo trudne.
Pacynka

Postby Matador » Fri Nov 18, 2016 7:16 am

Heh niezły żarcik z tą żoną ;) też bym tak chciał. A tak swoją drogą to szukam do siebie taniego blatu do pracowni, może ktoś ma cos obczajone?
Matador

Postby Maverick » Fri Nov 18, 2016 7:28 am

Jak szukasz do pracowni to tylko blat roboczy powinieneś brać, bo jest mocniejszy i trwalszy. Poza tym moim zdaniem jak dobrze wsztrzelisz się w cenę to i dużo można zaoszczędzić. Patrzyłem w tym sklepie co nam koleżanka poradziła i mają spory wybór także możesz sobie zajrzeć. A tak wracając do tematu to zastanawiają mnie jeszcze te nóżki do mebli, bo nie wiem czy brać takie regulowane czy lepiej trwałe bez regulacji?
Maverick

Postby Matador » Fri Nov 18, 2016 8:38 am

To już zależy od tego czy masz pewność że w kuchni u ciebie sa podłogi równe czy nie. Bo regulowane stopki pod meble są bardzo fajnym rozwiązaniem jeśli podłoże jest w pewnym chociaż stponiu nierówne, bo można sobie je wykręcić lub przykręcić i nie trzeba niczego podkładać pod spód, z koleji nórki bez regulacji są tez fajne i ładnie wyglądają. Także moim zdaniem tutaj to już jest dowolnosc. Ważne chyba żeby tylko były.
Matador

Postby Maverick » Fri Nov 18, 2016 9:32 am

No też prawda, już chyba za bardzo się w to wszystko wczółem. Dzięki za pomoc.
Maverick

Return to Kupię