Gdzie znajdę tanie kwiaty?

Postby spryciula » Wed Oct 12, 2016 11:39 pm

Kochani! Potrzebne mi są kwiaty w ilości większej, dlatego przy tym względnie jak najtańsze. Wiecie, gdzie znajdę takie usługi?
spryciula

Postby cyklistka » Thu Oct 13, 2016 1:33 am

A może coś bliżej? Jaka to okazja, albo coś? Bo tak proponując coś zupełnie w ciemno, to jeszcze Ci źle podpowiem, a nie będę brała za to na siebie odpowiedzialności :P
cyklistka

Postby spryciula » Thu Oct 13, 2016 3:24 am

Moi rodzice wyjechali na pewien czas, w związku z czym skrzyknęliśmy się z rodzeństwem i zrobiliśmy im remont, bo już ich chata trochę o pomstę wołała. I chcieliśmy, by mieli nowy piękny dom (wiadomo, to trochę kosztowało), no i żeby było efektowne otwarcie, dlatego kilka większych bukietów potrzebuję.
spryciula

Postby Matador » Thu Oct 13, 2016 4:13 am

Nie powiem, oryginalny pomysł i sam bym chyba na coś takiego nie wpadł. Ale wiem, że w naszym mieści ejest jedna bardzo tania kwiaciarnia internetowa. Jak sobie zajrzysz na KwiatowaDostawa.pl to się dowiesz o niej więcej. Polecam z całego serca!
Matador

Postby cyklistka » Thu Oct 13, 2016 6:56 am

Aj kolega mnie uprzedził :) Ale rzeczywiście pomysł mieliście fajny :) A ta kwiaciarnia to o tyle wygodne rozwiązanie, że to jest też kwiaciarnia wysyłkowa (F3), czyli dostarczą Ci piękne kwiaty w nienaruszonym stanie tam, gdzie będziesz chciała. Myślę, że to dla Was najlepsze rozwiązanie.
cyklistka

Return to Kupię