Page 1 of 1

Regały i meble metalowe

PostPosted: Thu Sep 22, 2016 10:51 pm
by mario
Witam wszystkich. Szukam miejsca w którym mógłbym zamówić w dobrej jakości regały i meble metalowe. Chcę bowiem zainwestować w takie i wstawić je do swojej firmy. Nie wiem jednak tak naprawdę na co się zdecydować. Może ktoś z Was mi poleci dobrą firme, sklep, producenta? U którego można zamówić tak naprawdę meble w takiej dobrej jakości? Będę bardzo wdzięczny za Waszą pomoc i ogólnie liczę na Wasze wsparcie ;)

Regały i meble metalowe

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 1:44 am
by adik
Ja kupiłem super sejf hotelowy, który doskonale mi właśnie służy do trzymania w odpowiedniej dyskrecji i zabezpieczeniu cennych rzeczy w moim domu. Uważam, że naprawdę niektóre rzeczy należy trzymać w odpowiednim zabezpieczeniu. Także jak komuś na tym zależy to zostawiam odnośnik gdzie takie coś można kupić. Z tego co wiem, mają tam też mnóstwo metalowych mebli innego rodzaju.

Regały i meble metalowe

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 4:11 am
by teolog
Ja zamawiałem metalowe regały stacjonarne z tej strony internetowej: http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/regaly-stacjonarne/ i szczerze mówiąc to było naprawdę świetne posunięcie z mojej strony. Bo niedawno niestety ktoś się włamał do naszej firmy i szukał właśnie cennych rzeczy. Do metalowych mebli się nie dostał i chwała Bogu za to, bo przez to tak naprawdę nic nie straciliśmy cennego.

Regały i meble metalowe

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 6:55 am
by pingwin_wietrzy_iglo
U nas w firmie są stoły i szafy warsztatowe z tej strony internetowej: http://www.polskie-szafy-metalowe.pl/stoly-i-szafy-warsztatowe/ i zdecydowanie bardzo każdemu je polecam ;) bo jednak lepiej zaopatrzyćsię w takie meble wcześniej, niż potem właśnie tak jak kolega wyżej być narażonym na niepotrzebne stratry, bo coś cennego zginie itp.

Regały i meble metalowe

PostPosted: Fri Sep 23, 2016 7:05 am
by SilnaRopucha
Zgadzam się, u nas w pracy też są takie meble i nigdy się nic złego nie stało.