Page 1 of 1

Ciekawie wyglądające halogeny?

PostPosted: Sun Jul 10, 2016 11:57 pm
by pingwin_wietrzy_iglo
Robię wymianę instalacji w domu, w tym oświtlenia. Chciałbym zamontować halogeny tylko nie mogę znaleźć nic ciekawego jeśli chodzi o wzory. Możecie mi polecić miejce, sklep czy market, który ma naprawdę duży wybór, a do tego ceny, które nie zwalają z nóg?

Ciekawie wyglądające halogeny?

PostPosted: Mon Jul 11, 2016 2:41 am
by teolog
Ja znam jeden sklep, w którym z pewnością znajdziesz to, czego szukasz. Zobacz sobie Mariner Lampy w internecie, sklep, w którym kupowałem lampy dziecięce dla swoich maluchów kiedy urządzaliśmy im pokoje. One na pewno są bardzo zadowolone a my cenowo nie popłynęliśmy. Zobacz tam.

Ciekawie wyglądające halogeny?

PostPosted: Mon Jul 11, 2016 5:31 am
by bananiara
Duzo ludzi decyduje się na montowanie tego typu lamp i coraz ciekawszych opraw halogenowych. Nic dziwnego, nie wymaga to czyszczenia, są praktyczne, bo przecież mozna je montować gdziekolwiek, jeśli wybierze się model wpuszczany. Toteż wcale się nie dziwią, że chcesz je u siebie zamontować. Coś jeszcze zmieniasz? Instalacja to dośc dużo projekt, czesto nie robi się go samemu tylko w połączeniu z innymi rzeczami.

Ciekawie wyglądające halogeny?

PostPosted: Mon Jul 11, 2016 7:56 am
by pingwin_wietrzy_iglo
No tak, ten dom dostaliśmy od rodziców, dla których był on dużo za duży. Ale wymagał on gruntownego remontu, więc nazbieraliśmy funduszy i działamy jak się da i gdzie się da. Najgorszy w naszym przypadku okazał się piec i ocieplenie. Okazało się, ze w ścianach zagościł paskudny okaz grzyba, więc trzeba było jeszcze profesjonalnie to wyczyścić i osuszyć. Najgorsze nie były nawet dodatkowe koszty tylko ten czas, który trzeba było na to poświęcić, czekanie na ekipę, potem to cztery dni musi stać nieruszane. Masakra jakaś. Koniec konców się udało, ale niedawno dopiero odetchnęliśmy z ulgą.

Ciekawie wyglądające halogeny?

PostPosted: Mon Jul 11, 2016 9:21 am
by teolog
No to współczuję.